2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804981 بازدید | 290067 پست

@2000_witch    عزیزم سلام به زور تگت کردم اصلا تگ نمیشی 😢جون دلم کجایی نیستی اتفاقی افتاده ؟چیزی شده 

بیا مردم از نگرانی چند روزه گزارشای خوشلتو نمیبینم تو اعلاناتم

@shimagh    سلام عزیزم شیما جون کجایی دلتنگت شدم نیستی گزارشای خوشل خوشل بدیاااااا 

منو از خودت بیخبر نزار

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
سلام گلم  وزن شروع ......وزن هفته قبل.....وزن الان ......اینطوری بایدمیدادی ازهفته دیگه کامل ب ...

شروع78/5   قبل پری   الان 63/400

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سمیه جون ببخشید دیروز من چند تا کار اداری داشتم تا رسیدم خونه دیگه دم غروب بود تند تند دیگه به فکر شام شدم و اصلا وقت نشد بیام سایت 

سایزمو گزفته بودم حتی وقت نشد بفرستم 

ولی خب رعایت کردم فست هم گرفتم 

@سمیه1396      

عزیزم وزن این هفته ۵۵/۱۰۰  من دیگه میرم تثبیت ممنونم بابت زحماتت 😍😘

گروه آبی 💙 ( شروع   ۱۸ مهر    ۶۹/۲۵ )
2728

سلام برهمه 

وزن هفته قبل۷۰.۲۰۰      وزن الان 🎈     هدف۶۵

@donyay_kochak    

@ati_hami    

@مامی_خوشگل    

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

@سمیه1396    

6 

سلام وزن  دو هفته‌ بین۵۵ و ۵۶ بودم 

وزن این هفته بین ۵۴ .۵۵ بودم چون من ترازوم دیجیتالی نیست عزیزم من دیگه میرم تو تثیبت ممنون بخاطر زحمت هایی که کشیدی 😍😍😍

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2738

خانما من دفعه های قبل رژیم رو ول کردم ۲ کیلوش فورا برگشت برا شما هم همین طوره؟

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
سلام مبارککککک باشه💙💚♥❤امروز۳تاتثبیتی داشتیم موفق باشید👌👌👌

ممنونم انشالله شما هم به زودی به هدفتون می رسید و میرید برا تثبیت

سلام سلام عزیزای دلم 💋💋💋💋اینم بوسای خوشل واسه زیرگروهی های خوشلم 😍 اول اینکه روز یکشنبتون بخیر ...

سلام عزیزم خوبی خوشی

من پری

وزن هفته قبل ۷۵.۷

وزن امروز پری

وزن هدف ۶۲

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
2706