2777
2789
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1807847 بازدید | 290067 پست
سلام علیکم عزیزم؟؟ حتما چیه واحبه موکد هست بدو بدو امضا و عکس پروفت و طبق توضیحات بامداد جان درست ...

اذر جون شما که تو دوره قبلی فرمدهی کار کردی،چه مدت واضح جواب میده برا ب،ا سن،توصیه ت چیه.من تازگیا شروع کردم.

گزارش#   @helenaa96     @هستی،بانو     @nilo0000     ...

عزیزم برنامت مغذی هست ولی تهی از فیبره متاسفانه لطفا سالاد رو به برنامت اضاف کن 

برنج هم به نظرم بهتره تو وعده شام نگذاری 

درکل خوبه

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز من گذاشتم که همون اول نمیدونم چرا کسی من نمیبینه😭😭

عزیز دلم اگه منو  درست تگ کرده باشی امکان نداره نبینم 

ریپلایش کن ببینم گلم از این به بعد درست تگ کن یهو نمیبینم الکی اخطار میگیری حیفه 😘

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
سلام سرگروه جون صبحت بخیر #گزارش ‍  @هستی،بانو   ‍  صبحانه: تافتون+پنیر ...

سلام عزیزم 

آبگوشت باشه وسبزی نباشه😍😍😍😋😋

سبزیجات هم اضافه بشه عالی میشه 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
عزیز دلم اگه منو  درست تگ کرده باشی امکان نداره نبینم  ریپلایش کن ببینم گلم از این به بعد ...

درست تگ کردم مگه نباید ابی بشه 

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
شیرین گرارشاتو تایپ کن چشمام نمیبینه خیلی ریزه

نمیشه یکم بزرگ بنویسم ولی اینجوری باشه؟؟ 

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
درست تگ کردم مگه نباید ابی بشه 

چرا عزیز دلم باید ابی باشه اما تو اعلانات من چیزی بالا نیمده 😘

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

@donyay_kochak    

عزیز مگه این نیست

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
چرا عزیز دلم باید ابی باشه اما تو اعلانات من چیزی بالا نیمده 😘

اشکال نداره پیش میاد عزیزم🥰

2801