2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805968 بازدید | 290067 پست
من که توپ توپم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 شدم ۷۳

میخای توپم نباش😒امضای منم بخون😞

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
@جیهان   عزیزم منو اشتباه تگ کرده بودی تو پیاما دیدم پیامتو ن نمیشه ۴ روز پشت هم ۸۰۰ ب ...

عزیزم ممنون وای فکر نکنم این هفته کاهش داشته باشم درسته ؟

فدات عزیزم 

گروه آبی وزن اول 68 ...تاریخ شروع99/1/5........   66100........ 64700  ..........۶۳۹۵۰🙋به سوی باربی شدن هدف ۶۰😎 ..همه ی آدمهای موفق اون کاری رو کردن که هیچ کس دیگه ای حاضر نبود انجامش بده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخای توپم نباش😒امضای منم بخون😞

این کرونا یه کاری با ملت ما کرد که نگووووو....

دیگه خونه های کوچیک و قرنطینه و نداشتن هیچچچچ تفریحی باعث شده فقط تفریح ما بشه غذا پختن و خوردن. من تا اوایل اسفند ۶۸ بودم یهو شدم ۷۳😥😥😥😥

از بس که فقط نشستم خوردم😑😑😑😑

توام ۷۳بودی دیگه ۷ تا رفتی بالا.اشکال نداره دوباره کم میکنیم. 

❤👬❤
عزیزم ممنون وای فکر نکنم این هفته کاهش داشته باشم درسته ؟ فدات عزیزم 

اره احتمال داره کم نکنی....اشکالی نداره رعایت کن انءشالله هفته بعدی

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2731
این کرونا یه کاری با ملت ما کرد که نگووووو.... دیگه خونه های کوچیک و قرنطینه و نداشتن هیچچچچ تفریحی ...

من قبل کرونا از بهمن سرم خورد ب اپن ۱۰ تا بخیه خورد دکترم گفت کمخونیت تشدید شده قبل اونم ماهانم ریخت بهم ی ماه ۳ بار پریود شدم کلا همه چی قاطی شد بعدش دیگه رژیمو ول کرده بودم تا ۵ فروردین شروع کردم

چقدر کم کردی؟ چند شده بودی؟

۷۵ بودم تثبیت بودم قبل اونم ولی دیگه اینطوری شد کللللا ول کردم

اره احتمال داره کم نکنی....اشکالی نداره رعایت کن انءشالله هفته بعدی

انشالا وجود شماهاست که نمیزاره کم بیارم حالا اگه قبل آشنایی با شما عزیزان بود ول میکردم ولی الان راحت میتونم خودمو جمع کنم مرسی عزیزم   

گروه آبی وزن اول 68 ...تاریخ شروع99/1/5........   66100........ 64700  ..........۶۳۹۵۰🙋به سوی باربی شدن هدف ۶۰😎 ..همه ی آدمهای موفق اون کاری رو کردن که هیچ کس دیگه ای حاضر نبود انجامش بده.

@mamanali95    

@nazijun    

رقبايه عزيزم در چه حاليد 

من تنبليو گذاشتم كنار بالاخره دارم حلقه ميزنم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
@mamanali95     @nazijun     رقبايه عزيزم در چه حاليد  من تنبليو گذاش ...

من خونه مامانم 

شب انشالله ورزش میکنم باریکلاااااااا

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
۷۵ بودم تثبیت بودم قبل اونم ولی دیگه اینطوری شد کللللا ول کردم

واي زيبا منم دو سه هفته خودمو ول كردم نميدونن وزنم اضافه شده يا نه

ولي سايزمو گرفتم همون بود 

ديدم اضافه كردي استرس گرفتم خواهر😂😂😂😂😂😂😂

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
من خونه مامانم  شب انشالله ورزش میکنم باریکلاااااااا

خوش بگذره عزيزه دلم💙💙💙💙

⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

بچه ها میخوام کیک فنجونی درست کنم💃💃

کسی تاحالا درست کرده؟مقدار موادش چجوریه؟

@مهدیه24     @سمیه1396     @دوباره_زندگی     @مامانجوجوبودم     @kiarash_mami      

اول بگووو از کجاا  پیداش کردی ننه؟؟؟؟  اره چای سبزه... وقتی دمش میکنی، برگاش حسابی بز ...

میگم که حدود چند َده پیش داشتیم اینو😅

از درونی ترین قسمت کابینت پیدا کردم🤭

مثل چای سیاه دم کنم؟. 

2706