2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805814 بازدید | 290067 پست
سلاااااااام دوستای خوشگل  خوش هیکلم خوبید؟ چه خبرا؟ با قرنطینه چه می کنید؟ دوره جدید شروع شده؟ ...

سلام عزیزم قربونت 😘❤️ 

بله شروع شده مثل چالش عید نیست که عضو گیری محدود باشه همه میتونن شرکت کنن  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🔴🔴🔴🔴🔴

بچه ها توضیح برنامه ، رژیم شوک ، علت کم نشدن وزن و رژیم در ماه رمضان رو گذاشتم تو امضام 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام خانمای خوشگل کسی هست که فرم دهی کارکنه باهم باشیم🙇

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
2731
سلام خانمای خوشگل کسی هست که فرم دهی کارکنه باهم باشیم🙇

سلام.

اره من🙆🙆🙆🙆

تو تاپیک ورزش گذاشته بودن چالش ۲۸روزه ،فقط یه هفته ش بود من کاملشو پیدا کردم،یه روز درمیون کار میکنم.روز ده بودم.امروز

یکی هم کاربر(فقطخداجون)هست که اونم فرمدهی شروع کرده یه مدته. با هم باشیم خوب میشه

@فقطخداجون   دوستم نظرت چیه راجع به فرمدهی به هم کمک کنیم،سه نفریم. 

سلام عزیزم..من ۳روزه پیوستم به گروهتون..من سرکار عادت دارم صبح ها نسکافه یا کاپوچینو بخورم.ازترکیه ک ...

اگه میتونی ترکش کن یا کمش کن. بجاش چایی بخور.

ی لیوان نسکافه بدون شیر و شکر 5 تا کالری داره

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
خدانکنه😘 مانتوهایی ک میخرم سایزشون نوشتع ۱، ۲، ۳ تا ۵ من سایز ۲، جدیدا برام گشاده

خیلی عاااالیه.

👏👏

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
یویییی تا عالی هستی عشقوک 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩👌👌👌👌👌👌✌✌✌✌✌✌ منم ذوق رگ شدم نمیدونم چرا 😂🤩🤩

😂😂😂😂.عزیزمی. 

اگه میتونی ترکش کن یا کمش کن. بجاش چایی بخور. ی لیوان نسکافه بدون شیر و شکر 5 تا کالری داره

عزیزم بدون شیروشکر میخورم..فقط میگم میت نکنه کالریش زیاد باشه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم