2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805007 بازدید | 290067 پست
مرسی عزیزم. خدا خیرت بده.ایشالا همیشه تنت سالم باشه که بدون توقعی به همه مون کمک میکنی. خدا عوض خیرت ...

قربونت عزیز دلم لطف داری مهربون 😘😘😘❤️❤️❤️

البته خودت خیلی با اراده هستی 😍😍😍👌

مثلا حساب کن تو هفته چند کالری میسوزوندی با ورزش الان هم همون مقدار بسوزون حالا اگه هر روز هم نشد اشکالی نداره هر روزی که میتونی 

مثلا هوازی رو‌کمتر کن و حرکات قدرتی برای بازو و شکم و پهلوت رو بیشتر کن 

موفق باشی ❤️❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم عکس هفته قبل

😍😍👌 خیلی تغییر کردی و عالی شدی 👏🏼👏🏼

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
منم وزن نکردم دیگه. ترازو ندارم. حتما ب 70 واینا رسیدی. تو هم عکس بذار اگه داشتی

عکس ندارم ولی خوب گوشیم خرابه نمیتونم وگرنه خوشحال میشدم

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
2731
عالی هستی دیگه نمیخوای از این لاغرتر بشی

نه میخام قدرتی کار کنم. من چاقیم موضعیه کلا. الان هرچه وزنم پایین بیاد بد میشم ولی اون موضع ها هنوز هستن. میرم تثبیت فعلا ولی روی اون موضع ها کار میکنم ک اب شه.خیلی لاغرتر نشون میدم.تو عکس کم معلومه.

بازم خداروشکر ازونجا رسیدم ب اینجا.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
😍😍👌 خیلی تغییر کردی و عالی شدی 👏🏼👏🏼

مرسی عزیزم. اره خداروشکر خیلی بهتر شدم. قبلا همه میگفتن چیه چاقی. اصلا باورم نمیشد یه روز بهم بگن خیلی لاغر شدی بد شدی😂.

خداروشکر

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
منم وزن نکردم دیگه. ترازو ندارم. حتما ب 70 واینا رسیدی. تو هم عکس بذار اگه داشتی

سهیلا من از کل بدنم راضیم بیشتر دوست دارم شکم پهلوم آب بشه اونهارو نداشته باشم به چشم خودم عالی هستم توی این رژیمم اول شکم پهلو شروع به آب شدن کردن

2738
قربونت عزیزم. توی تاپیک تشویق هم گذاشتم عزیزم. چند صفحه قبل هم گذاشتم جدیدترین عکسمو. تو از چند رسید ...

چقد روناتون فرم گرفته پشتش😍

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
نه میخام قدرتی کار کنم. من چاقیم موضعیه کلا. الان هرچه وزنم پایین بیاد بد میشم ولی اون موضع ها هنوز ...

خیلی تغییر کردی واقعا معلومه میشه فهمید عالی کم کردی اینجوری خوبی 

سهیلا من از کل بدنم راضیم بیشتر دوست دارم شکم پهلوم آب بشه اونهارو نداشته باشم به چشم خودم عالی هستم ...

پس اگه مشکلی نیس برو تثبیت فعلا. ولی ورزش قدرتی انجام بده .چون شکم ومهلو فقط باید با ورزش اب شه

نمیدونم والا دیگه حالا استارتو زدم تا یاد نگیره ول نمیکنم😳 حالا چون از خونه بیرون نمیرما زمانش خوب ...

ارهه خوبه الان راس میگی👌🏻👌🏻

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
پس اگه مشکلی نیس برو تثبیت فعلا. ولی ورزش قدرتی انجام بده .چون شکم ومهلو فقط باید با ورزش اب شه

چند هفته ای خیلی تنبل شدم ولی چند کیلو کم کنم بد نیست یه روز خواهرم ببینم با گوشی اون عکسمو میزارم ببینی 

2706