2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804971 بازدید | 290067 پست
۷۵  خیلی بالاتنه ام اذیتم میکنه زیاد ورزش بلد نیستم برای بالاتنه، امروز یه اپلیکیشن پری گفت د ...

خداروشکر از وقتی گوگل اومده کلمه بلد نیستم دیگه معنا نداره عزیزم. 

من خودم با داشتن گوگل دیگه از کسی چیزی نمیپرسم. همه چیرو از گوگل جونم میپرسم. 

سرچ کن برا ورزشای مخصوصت.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
اتفاقا نسبت ب وزنت خوبی.خوشحال باش. من هیکلم مث تو عه.68 ام.😂. البته باید تمرکزتو به وزن ندی.به سا ...

والا چی بگم همه تلاشمو میکنم امیدوارم جواب بده چون اصلا راضی نیستم از این حالت😔

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا چی بگم همه تلاشمو میکنم امیدوارم جواب بده چون اصلا راضی نیستم از این حالت😔

اینجوری نمیمونه

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
خداروشکر از وقتی گوگل اومده کلمه بلد نیستم دیگه معنا نداره عزیزم.  من خودم با داشتن گوگل دیگه ...

خیلی میگردم چند تا چیز هست دارم انجام میدم 

یکی شنا روی دیوار

یکی شنا سوئدی 

یکی هم یه بالش میگیریم جلوی صورتم هی فشارش میدم،

چیز دیگه ای پیدا نکردم😕

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2728

سلام خانما من بلد نیستم از برنامه مانکن استفاده کنم چجوری کالری شماری میکنه

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
خیلی میگردم چند تا چیز هست دارم انجام میدم  یکی شنا روی دیوار یکی شنا سوئدی  یکی هم یه ...

میخای سینه هات بزرگ شن؟

2738
چه ج‌وری بیایم تو گروه ؟

خوش اومدی.

فعلا عضوگیری نشده تا بعداز تعطیلات. تو تاپیک باش و توضیحات صفحه اول هم بخون

۷۵  خیلی بالاتنه ام اذیتم میکنه زیاد ورزش بلد نیستم برای بالاتنه، امروز یه اپلیکیشن پری گفت د ...

تو نت بزنی ورزش برای بالا تنه برات میاره 

اپ بازو رو هم از گوگل پلی دانلود کن خوبه

2706