2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست
میگم هستی جان اشکالی داره من یه روز در هفته تثبیت باشم  فعلا یه هفته امتحانی زیکزاکی بستم  ...

یکشنبه۱۱۵۰

دوشنبه۱۳۵۰

سه شنبه۵۰۰

چهارسنبه۱۲۰۰

پنج شنبه ۱۴۵۰

جمعه۱۲۰۰

شنبه ۵۰۰

اگه میخای جمعه رو با خیال راحت بخوری کافیه از روزای دیگه به جز روزای فست ۱۰۰تا کم کنی همین

وروز جمعه رو ۱۶۰۰کالری بخوری😍😍😍😍

ورزش هم همون پیاده روی یکساعت کافیه عزیزم

کل کالری این زیگزاک،۷۳۵۰

کالری کاهش یک کیلو در هفته ۷8۴۰

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه منم اضافه وزن شدید دارم تقریبا ۲۰_۲۵کیلو وحتی الان ۲ماهه اقدامم باعث بارورنشدن شده خیلی ناراحتم میخوام اگر بشه کنار شما انگیزه بگیرم و وزن کم کنم اما هیچی بلد نیستم میشه راهنماییم کنید مثلا معنی بعضی کلمه ها رو نمیدونم زیگزاگشو میبیندم یا تثبیت بخورم که تو کامنتای بالا نوشته میشه یک نفر کامل راهنماییم کنه ممنون از همه 

میشه با دل پاکت یک صلوات برای حاجتم بفرستی   یا امام رضا تو رو به جان جوادت قسمت میدم این ماه ناامیدم نکن شفیعم باش پیش خدا منودست خالی برنگردون از در خونت   
2728

ویا دریافتی و سوزونده به چه معنیه؟دریافتی که همون کالری دریافتیه اماسوزونده رو چجوری میفهمین؟ممنون

میشه با دل پاکت یک صلوات برای حاجتم بفرستی   یا امام رضا تو رو به جان جوادت قسمت میدم این ماه ناامیدم نکن شفیعم باش پیش خدا منودست خالی برنگردون از در خونت   
یکشنبه۱۱۵۰ دوشنبه۱۳۵۰ سه شنبه۵۰۰ چهارسنبه۱۲۰۰ پنج شنبه ۱۴۵۰ جمعه۱۲۰۰ شنبه ۵۰۰ اگه میخای جمعه ...

خیلی گلی دستتون درنکنه ببخشید شرمندتونم زحمت کشیدید 

سلام به همه منم اضافه وزن شدید دارم تقریبا ۲۰_۲۵کیلو وحتی الان ۲ماهه اقدامم باعث بارورنشدن شده خیلی ...

سلام عزیزم خوش اومدی 

صفحه اول رو کامل بخون تمام توضیحاتش هست

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
وارد دهه ۵۰ که شدی یا دهه ۶۰ اولاش برو فرمدهی

بازم ممنونم انقد با حوصله و دقیق جواب میدیدن

2738

سلام سلام🤩خوبین خوشین سلامتین؟😘😘😘😘😘

من رفتم رو ترازو ۷۱🤩بعد مسافرت ۷۲ بودم از دو شنبه تا حالا ۱ کیلو شو کم کردم😍😊😊😊😊

کی بشه برم دهه ۶۰🤩

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

هفته قبل ۷۳.۳۰۰

امروز۷۰.۴۰۰

هدف ۶۵

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
هفته قبل ۷۳.۳۰۰ امروز۷۰.۴۰۰ هدف ۶۵

ووایییی ۲،۶۰۰ کم کردی😲😲😲

اول رژیمتم نیس که بگم ازونه🤔

تبریک🤩🤩🤩🤩همیشه کاهشای دو سه کیلویی داشته باشی خواهر،دست راستتم بکش به سرم😁

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
ووایییی ۲،۶۰۰ کم کردی😲😲😲 اول رژیمتم نیس که بگم ازونه🤔 تبریک🤩🤩🤩🤩همیشه کاهشای دو سه کیلویی د ...

تشکر عزیزم😍من فعالیتم زیاد از یه طرف گیر بچهامو کارای خونه از یه طرف پیاده روی از یه طرف باشگاه از طرف دیگه هم سه روز هفته از ۸صبح تا ده شب کلاس دارم و گیر درس خوندنم😂

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم