2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805604 بازدید | 290067 پست
حتما ميام،، ادرس بده😬😁😁😁

ایران .همدان .همدان پایتخت تاریخ و تمدن😊من اطراف یکی از جاهای دیدنی زندگی میکنم😅😅

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دسر شمالیه تو اینترنتم سرچ کنی میاره مثل فرنیه فقط فرقش اینه که به جای آرد برنج، نشاسته میریزی ...

ا اينكه فرني ديگه،،، منم بعضي موقع ها ب جاي ارد برنج نشاسته ميزنم چند رنگ هم درست ميكنم با زعفرون و اينا،،، پس بگم مشكوفي درستيدم😎😎

2731
😳😳😳😳😏😏😏شوخي كردم بابا نميام😂😂

نه بابا بیا الان کلی هوا خوبه بزار یکم توریست جمع کنم واسه شهرم😅😅

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
بچه ها این کتابخونمونه که آوردیم تو پذیرایی هنوز کتابا رو کامل نچیدیم واسه همین دو طبقه اش خالیه ...

شبیه کتابخونه منه که زدم داغونش کردم و خودم برای خودم کتابخونه درست کردم😅😅😅خیلی خوبه وسایل تزیینی بزار عالی میشه

2738
بچه ها این کتابخونمونه که آوردیم تو پذیرایی هنوز کتابا رو کامل نچیدیم واسه همین دو طبقه اش خالیه ...

خيلي خوبه عزيزم،،، منم كلي كتاب تو كارتن دارم بايد ي فكري بكنم براشون 😒😒

شبیه کتابخونه منه که زدم داغونش کردم و خودم برای خودم کتابخونه درست کردم😅😅😅خیلی خوبه وسایل تزیینی ...

البته یه سری وسایل تزیینی دارم😊😊😊

یه سری گلدون کوچیکو مجسمه های کوچولو هم میخوایم بخریم 

به جز طبقه اول سه طبقه دیگه کتابای منه البته یک سوم کتابام😂😂😂اینا خوشگلاش بودن گذاشتیم تو پذیرایی😁😁😁

2706