2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805033 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره منم بی حال بودم بعد همش شوهرم و پسرم پاچشو میگیرفتم😐😁شوهرم دیشب کادو تولد ی گل رز ا این تو ویت ...

به به

مبارکه

ایشالا صد سال زنده باشی و سایه ات بالا سر بچت و زندگیت باشه عزیزم

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

خب خب

ماه رمصون

منم روز اول یعنی 4 روز قبل همینجور بودم

ولی از شبش توی بطری نوشابه خالی اومدم پر از آب کردم و تخم شربتی دو سه تا قاشق ریختم داخلش

تا سحر دوتا بطری کامل میخورم توی روز اصلا نه تشنه میشمنه گرسنه

حتما امتحان کنین

من کسی بودم که دو روز روزه میگرفتم غش میکردم و همیشه میگفتم بدنم ضعیفه

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2728
2740
سلام عزیزم صفحه اولو بخون هرروز بیا اینجا گزارش بده و از تجربه بچه ها استفاده کن درمورد تیروئید هم ن ...

عزیزم برنامه کالری شماری رو نصب کردم ولی متاسفانه یه خورده گیچم کرده نوشته بود کالری شما ۱۰۸۷بعد من غذاهای ک خوردم رو زدم نوشته بود ۲۸۴بقیشو نفهمیدم باید ب ۱۰۸۷برسه یا کم کتم ؟؟؟میشه توضیح بدی مرسی

بنی ادم بنی عادتن ☹
یه آش پختم خیلی مقوی و ساده و سالم گندم خام یه پیمانه عدس یه پیمانه لوبیا قرمز و نخود هرکدام نیم پ ...

روغن هم اضافه کردی یا بدون دروغن؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیزم برنامه کالری شماری رو نصب کردم ولی متاسفانه یه خورده گیچم کرده نوشته بود کالری شما ۱۰۸۷بعد من ...

قد و وزنتو بگو....کالری شمارت چیه؟؟؟

اون هدفش اشتباهه عزیزم طبق فرمول صفحه اول پیش برو

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
وزن ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰ میشه کالری مجازت؛۱۱۶۰میشه مجازی ک بخوری با دو روز فست

عه تولدته😍تولدت مبارک مهربون 🎉🎉🎉😋😋😋❤❤❤💃💃💃👯‍♀️👯‍♀️😘😘😘😘

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2706