2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805037 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من میخام رژیم سوپ بگیرم اگه بتونم 😢

والا دختر خالم با ی رژیم عجیب ماهی ۶ کیلو کم میکرد صبا میوه میخورد . ناهار همه چی میخورد حتی ته دیگ چرب چرب . بعد دوباره شبا میوه میخورد 

سلوووم به همگی 😊😊😊 دندون خواندن صفحاتو نداشتم 😂😂ولی اونایی که کاهش داشتید مبارکه خسته نباشید😍 ...

سلوووم قشنگم😘

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2740

بچه ها تصور کنید سه تا تخم مرغ رو بخورید بدون نون😊

من کارم از تصور بدره ،بالاخره خوردمش یه مقدار سختم بود ولی تموم شد خداروشکر،ولی به نظرم احساس سیریم بیشتر از زمانیه که تخم مرغ رو بانون میخوردم،😍😍😍😍

جوری سیر شدم که حالم از هرچی غذاهست بد میشه😂😂😂

خدابه خیر کنه 😊😊

شب هم میخوام خوراک کدو بخورم😋😋

یه کدو+پیاز+گوجه+یکم روغن+سالاد فراوون 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
امروز ك فست نيست همه كالري هارو كم ميبنديد

من کلا این هفته تصمیم گرفتم کالریم رو با پروتیین وفیبر ومیوه پرکنم وکربوهیدرات وچربی رو به مقدار یک تا دوباردرهفته بیشتر مصرف نکنم ،چون یکبار یه همچین روشی استفاده کردم خیلی تغیر سایز و وزن رو تجربه کردم ،منتها بعدش حامله شدم وبعد زایمانم شدم ۸6که با سختی امروز به 7۱.۳رسیده😥😥😥حالا میخوام اینهفته دوباره این روش رو پیش بگیرم ببینم چقدر کاهش داره؟؟؟

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2706