2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805026 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزان،، داداشم ميخاد رژيم بگيره گفته ازتون سؤال كنم ك واسه اقايون هم ك كالري مجازشون رو ميخان ...

عزیزم‌شوهر منم با همین فرمول ما گرفت 

توی یکماه یا بیشتر شد 

از ۱۰۴ اومد ۹۶

الانم خیلی خوب شده با اینکه هنوز اضافه وزن داره ولی دیگه نمیزارم کم کنه من تپلو یه کم دوست دارم

فست هاشو ماه اول نگرفت 

ورزشم‌میکرد هرشب

فستاشم از ماه دوم به بعد ۷۰۰ یا ۸۰۰ تایی میگرفت

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒

سلام صبح همتون بخیر

من پریودم حسابی هم ورم کردم...وزن کردم شدم ۷۴.۱...چهارصد گرم کاهش تو پریودی ....

ایشالا که هفته بعد یه کاهش عالی داشته باشم...😊

شماها چه کردین؟؟؟

ایول مایده...ماشالا بهت

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2728

خوب خوب 

من با حدود نیم کیلو اضافه برگشتم

۶۱/۳۰۰بودم 

الان شدم ۶۱/۸۰۰

از امروز شروع کردم تا برسم به هدفم

😘😘😘😘😘

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
عزیزم‌شوهر منم با همین فرمول ما گرفت  توی یکماه یا بیشتر شد  از ۱۰۴ اومد ۹۶ الانم خیلی ...

شوهر منم غذاشو کم کرده...کالری شماری نمیکنه ولب سالم و به اندازه میخوره از ۱۰۵ شده ۱۰۱

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
شوهر منم غذاشو کم کرده...کالری شماری نمیکنه ولب سالم و به اندازه میخوره از ۱۰۵ شده ۱۰۱

انشاالله بشه ۹۴عااااالی میشه...

2738
سلام بامداد جان خوبید؟ عزیزم یه سوال دارم. من هوس ارده و شیره کردم. اشکالی داره فردا صبحانه دو قاشق ...

نه عزیژم اشکال نداره تو محدوده ی کالری همه چیز میشه خورد 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلاممممم🙈🙈🙈🙈 من برگشتم امروزم فستم فردا برم ترازو  خدا به دادم برسه فقط هااااا

سلام سحر جون خوبی 😘

راستی همسرت هنوز رژیمه چقدر کم کرده؟؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام خوش تیپ من و با اراده من 😘 خوبی ؟میگم من فست اولم بود ۵۶۰ خوردم اخه مهمون اوند تخمه ۲۰ دانه تخ ...

سلام خوشگلم😘😘❤️ 

نه عزیزم خوبه اشکال نداره 

سلام عزيزان،، داداشم ميخاد رژيم بگيره گفته ازتون سؤال كنم ك واسه اقايون هم ك كالري مجازشون رو ميخان ...

سلام عزیزم آره گلم همون فرموله فقط فست رو باید ۶۰۰ بگیره 

سلام خوشگلای با اراده 😘❤️❤️❤️

وزن امروز من ۵۱/۷۰۰/۸۰۰ البته حدودا چون ترازوم عقربه ایه 😍😍💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 

سلام 😊 صبحتون بخیر منم بعد دو هفته از 62.9 شدم 61.7

سلام خوشگلم آفرین عااالیه 👌😍

2706