2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
عزیزم برنامت مغذی هست ولی تهی از فیبره متاسفانه لطفا سالاد رو به برنامت اضاف کن  برنج هم به نظ ...

سلام آجی. 

بچشم

ولی تو خونه من کسی خبر نداره ک من رژیمم. و نمیتونم متفاوت از بقیه غذا بخورم. دو وعده نهار و شام هم پختنیه. ینی هرچی از شام اصافه اومد نهار میخوریم. سر همین میتونم نهارو ازش بزنم چون تو خونه تنهام... ولی شامو مجبورم بخورم همون برنج یا غذاهای پختنی رو

راستی من ی بچه دوماهه دارم. سر همین بقیه گیر میدن. این ک من ب بچه شیر میدم منافاتی با رژیمم نداره چون همه چیز میخورم فقط غذاها و خوردنی های ب درد نخور نمیخورم

سر همین قصیه فست هم نمیتونم بگیرم چون روزه هم نمیگیرم

راستی آجی برنامه امروز کامل تغییر کرد. این ک اول صبح کالری شماری کنیم خیلی خوبه ولی رفتم خونه مادرشوهرم نهار موندم بعدم شوهرم زنگ زد گفت شام درست نکن تا بیام بگم چ درست کنی😐

یکم دیرتر گزارش اعلام کنیم فک کنم بهتر باشه

مرسی ک هستی♥️😍

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

@sepiiiiiideh      

عزیزم وزن شروع 87

وزن الان 85.300

وزن هدف 63

گلم میشه فعلا 63 باشه بعد انشاالله گوش شیطان کر به اون وزن رسیدم تصمیم بگیرم میخوام بازم لاغر بشم یا نه؟

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دیدم. ولی تگت نمیکنم😀.

خخخخ از الهه پرسیدم گفت اشتباه شده نمیخواد گزارش و اینا بدین 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2728
خخخخ از الهه پرسیدم گفت اشتباه شده نمیخواد گزارش و اینا بدین 

وقت نمیکنیم اصلا.😁.

ولی رعایت میکنم من.

این هفته پری بودم. وزن کنم هفته بعد احتمالا برم تثبیت.با ورزشای قدرتی

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

@هستی،بانو  

سلام آجی. ی سوالی. این ورزش های قدرتی ای ک ما داریم میریم و سایز و وزنمون کم میشه با قطع ورزش برنمیگرده؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2740
@viddaaa     @raha_roham94     @کابوووس     @geyran   ...

من ک نمیخوام لاغر کنم😒😒

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2706