2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805029 بازدید | 290067 پست
سلام دوستان.وقت همگی بخیر.ببخشید من از ۱۸خرداد خواننده خاموش این تاپیک بودم.وبا روش شما بدون ورزش هش ...

سلام عزیزم آفرین خیلی خوب کم کردی 👌خوش اومدی موفق باشی 

♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام عزیزم آفرین خیلی خوب کم کردی 👌خوش اومدی موفق باشی  ♥️

ممنونم خانومی.ان شاالله که خدا خیر به شما بده ودرنهایت سلامتی ودل خوش پسر گلت رو به دنیا هدیه کنی.ممنون از مهربونیت وتاپیک خوبت.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین اسم الان خوبههه😍😍😍 اسم خیلی بامفهومی هس👌 اسمهه انگیزه ی خاصی به ادم میدههه من خودم ش ...

😘😘 قربونت 

مثلا کاهش وزن گروهی یا یه همچین چیزی چطوره  ؟ 

لاغری دسته جمعی (بامداد خمار ) تاپیک خیلی جدیدتر 😂

یا تاپیک جدید کاهش وزن (بامداد خمار ) چی ؟ 

یا مثلا رژیم لاغری سالم 🤔

چاق بیا تو لاغر برو بیرون 😂

تبدیل لولو به هولو 😛  

اغا یکم خلاقیت در وکنید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ممنونم خانومی.ان شاالله که خدا خیر به شما بده ودرنهایت سلامتی ودل خوش پسر گلت رو به دنیا هدیه کنی.مم ...

قربونت عزیز دلم 😘😘♥️

2731
سلام بچه ها خوبید😘  ساعت ۷ همه آنلاین باشید تاپیک‌ جدید بزنیم  فقط هر کی اگه پیشنه ...

سلام خانم محترم واسه شیرده ها برنامه خاصی دارید بچم ده ماهست

خواهش میکنم هرکسی امضارو دید برای سلامتی و آرامش و خونه دارشدنمون دعا کنه منم دعا میکنم واسه همتون😍😘 
😘😘 قربونت  مثلا کاهش وزن گروهی یا یه همچین چیزی چطوره  ؟  لاغری دسته جمعی (ب ...

اهااا😅

۱-کالری شماری در راستای لاغری (بامدادخمار)

۲-پیش بسوی باربی شدن

جطوره مطوره؟؟؟؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام خانم محترم واسه شیرده ها برنامه خاصی دارید بچم ده ماهست

سلام عزیزم پست اول رو بخون همین برنامه کالری شماری برای شیر دهی هم‌مناسبه فقط روزهای فست رو نگیر و علاوه بر کالری رژیمت روزانه دولیوان شیر یا ماست کمچرب هم مصرف کن 

2740
اهااا😅 ۱-کالری شماری در راستای لاغری (بامدادخمار) ۲-پیش بسوی باربی شدن جطوره مطوره؟؟؟؟؟ ...

👌 😘

سلام عزیزم پست اول رو بخون همین برنامه کالری شماری برای شیر دهی هم‌مناسبه فقط روزهای فست رو نگیر و ع ...

خیلی ممنونم

خواهش میکنم هرکسی امضارو دید برای سلامتی و آرامش و خونه دارشدنمون دعا کنه منم دعا میکنم واسه همتون😍😘 
بچه ها بخوام تاپیک جدید بزنم تو آخرین پست همینجا لینکش رو میذارم حتما مثل تاپیک قبل و اینجا رو قفل م ...

اسمشو اگه بشه تعقیر ندیدن اسمش خوبه ودیگه جا افتاده .حالا باز نظر همه شرطه

گروه ابی وزن شروع 78/800وزن فعلی 71 هدف نهایی 13تاباقیس 58 بطلبه انشاا..   
پیشنهاد اسم جدید😎 ۱.دورهمی خپلا😁 ۲.عروس مرده😱

عروس مرده چرا 😂 

خپل ندوس انرژی منفی داره 

دورهمی باربی های آینده 😎

جونم ؟

من خیلی وزنم بالاست 100 به بالا 

وزنم ضربدر 20کردم ـ100تقریبا 2300کالری روزانه شد

یعنی من هرچی بخورم در روز حتی صبحانه برنج

فقط ازاین مقدار بیشتر نشه کم میکنم

2706