2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست

سلام خانوما دلم میخواد سرم رو ببرم باز داره وزنم میرسه به ۸۰ 😭😭😭😭😭😭😭😭تورو خدا یکی یه دعوا اساسی با من کنه 

چرا نمیتونم اراده کنم 

چرا اراده میکنم بعد وسط راه کم میارم 

چرا ۶کیلو کم میکنم باز دوباره ۱۰کیلو اضاف میکنم😭😭😭😭😭😭😭

تورو خدا بیاید یکم دلداریم بدید صبحانه مثل گاو خوردم باز الان گشنمه درصورتی که بعد صبحانه کلا دراز کشیده بودم

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام سلام🤩خوبین خوشین سلامتین؟😘😘😘😘😘 من رفتم رو ترازو ۷۱🤩بعد مسافرت ۷۲ بودم از دو شنبه تا حال ...

مباااااااااااااااارک،ان شاا...هفته دیگه رفتی😄👏👏👏👏👏👏👏

2740
سلام خانوما دلم میخواد سرم رو ببرم باز داره وزنم میرسه به ۸۰ 😭😭😭😭😭😭😭😭تورو خدا یکی یه دعوا اس ...

ای بابا چرا آخه حیف جوونیت نیس؟

آخه غذا همیشه هست و فقط یه لذت لحظه ای به آدم میده،ولی هیکل خوب کل روحیه آدمو عوض میکنه🤩هیچی ارزش اینو نداره که بخاطرش خوش هیکل نباشیم🤩

فقط کافیه بخوای💪صبحانه خوردی؟نوش جونت دیگه اصن بهش فک نکن گذشته و رفته،به الان فک کن پاشو یه تکونی به چربیات بده😁💃

یه ناهار سبکم برا خودت درس کن

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

صبحانه شیرقهوه+خرما.این هفته رژیمم تاجبران هفته ی قبل بشه،هفته ی قبل پرخوری نکردم ولی غذای ناسالم مصرف کردم😐بعدش میرم تثبیت وفرم دهی.ازاول مهرم دوکیلوی بعدی روکم میکنم😄

سلام خانوما دلم میخواد سرم رو ببرم باز داره وزنم میرسه به ۸۰ 😭😭😭😭😭😭😭😭تورو خدا یکی یه دعوا اس ...

سلام عزیزم .خوبه خودتم میگی که اراده نداری.منم همین جوربودم یه بار وزنم میشد 67ولش میکردم دوباره میرفت 76،78.تا اینکه زانوهام مشکل پیدا کرد.دکتر بهم گفت باید وزنتو کم کنی.وهمسرم که حسابی کفری شده بود از وضعیت زانوهام.چون من مدام ورزش میکنم ولی رژیم نداشتم براهمین غر میزد سرم .

حالا شمام با ارادهی زیاد دوباره شروع کن با بچه ها اینجازیادن بچه های که وزرن بالای داشتن الان براخودشن یه پا مانکن.حتما انرژی میگیری ازشون

گروه ابی وزن شروع 78/800وزن فعلی 71 هدف نهایی 13تاباقیس 58 بطلبه انشاا..