2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
یه سوال بنظرتون صدف و این دختره چند کیلوهن؟البته باس ن و سینه بنظرم خیلی خوبه ،ارزومه اینجوری بشما،ه ...

اووه

عکس بالایی چه اندامی داره،،، خیلیی چیزههه🤤🤤🤤

ولی فکر کنم یه خورده عکس را از طول کشیده اند،، خیلی دراز هستااا.... 🤔🤔🤔 ولی در‌کل خوش فرمههه

زیاد برجستگی هاشش ،،، بیرون نزده...منم اینجوری دوس دارم.... کمرشوووو .... عجب کمری داره.....

خدا قسمت همه کنی از این کمرای باریک، شکم های تخت🙏

والا قدش که بلند میزنه،، بیشتر وزنش تو قدش هسس..

وزنش  ۵۵ به پایین هس ...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
از برنامه های کالری شمار کدومش بهتره؟ پس باید ترازوی اشمزخانه هم روی میزم داشته باشم؟ من ترازوی وز ...

ترازو آشپزخونه و وزنه داسته باشی بهتره.کرفس رو بریز

بچه ها سلام...🙋‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اووه عکس بالایی چه اندامی داره،،، خیلیی چیزههه🤤🤤🤤 ولی فکر کنم یه خورده عکس را از طول ک ...

خواهر یواش،اب دهنتو😂😂😂 اونجوری ک تعریف کردی اب دهن منم راه افتاد،خدایا مارا بلاغر😅😅

2731
خخخخ😃حالا مامانم میگه صورت مایتابه ای همون ماهی تابه ای🤣

🤣🤣🤣🤣🤣

منم قبلا میکفتم بشقابی 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ممنون از پاسخگوییت عزیزم ترلزد اشپزخانه دارم اما وزنه نه تو اولین فرصت اقدام کنم واسع خریدش

آره یک شنبه به یک شنبه وزن میکنیم خودمون رو البته شرایط داره که صفحه اول نوشته

بچه ها سلام...🙋‍♀️
 دقیقا باید بخوره که جربی ها را بکنه از اون منطقههه اولاشش خیلی درد داره،،، کبود میشهه.... ا ...

تازه اینم اضافه کن که وقتی حلقه میزنیم این گردالیا مثل ماساژور عمل میکنه😆

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

سلام 

منم میخوام یه مدت دیگه شروع کنم

ولی هنوز برناممو راه ننداختم (مانکن)

ورزشو کم خوری رو شروع میتنم تا بتونم سکه های مانکنو بگیرم و شروع کنم 

وزن اولیم ۹۶ بود وزن الانم ۸۵ هدفم ۶۰ ۶۵ قدمم ۱۷۵ سنمم ۱۷

2740
خواهر یواش،اب دهنتو😂😂😂 اونجوری ک تعریف کردی اب دهن منم راه افتاد،خدایا مارا بلاغر😅😅

🤣🤣🤣

دست خودم نیسس 🤤🤤🤤

مال ماهاا مونده تا اینجوری بشه،،، فعلا تو‌کار صاف کاری و  شاسی کشی وکوپ کشی 

وووو

خلاصههه حالا حالاا باید بدویممم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

سلام  منم میخوام یه مدت دیگه شروع کنم ولی هنوز برناممو راه ننداختم (مانکن) ورزشو کم خوری رو ...

نیازی ب سکه های مانکن نیست 

فقط از کالری شمارش استفاده کن 

برای کالری مجازتم وزنتو ضربدر 20 کن منهای 100

گروه آبی💙 وزن شروع ۶۸/۷۰۰ 😪 وزن الان ۶۴/۶۰۰✅🙃هدف تا عید ۶۰🤩هدف نهایی ۵۵😍🤩
تازه اینم اضافه کن که وقتی حلقه میزنیم این گردالیا مثل ماساژور عمل میکنه😆

بعلههه بعلههه👌👌👌

شما که  در اراده ، تک پر هستیی....

حلقه حین مسافرت،،، یعنی اخرش بودااا،،،

مررسی نگار جااان.فدای جواب دادنات😍😘

عزیزدلمی😘😘😘

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 این یکیی از کشفیات نگار بودشش صورت پرگاری خیلی خنده ارههههه منم خوشم اومد،،، وارد ...

😂😂😂😂😂😂

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
2706