2328
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1757608 بازدید | 290067 پست
نه بابا انقد ادما هستن که سر کار نمیرن وتو خونن اگه شوهرت مشکلی نداره یکیو پیدا کن پایه باشه با هم ب ...

حتماگلم

وزن اولیه۷۳،۵۰۰.وزن فعلی ۶۷.وزن هدف۶۵.۶۴،۶۳،۶۲،۶۱،۶۰💪قد۱۶۵

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2343
چون فقط همراه اول ميده😄😄اخ اخ منظورم شما نبودي هاااا😱😱منظورم همراه اول بود,,,, بد ك متوجه نشدي م ...

نه گلم فک کردم.همراه اول الکی اینترنت میده.شماگلی جوووونم

وزن اولیه۷۳،۵۰۰.وزن فعلی ۶۷.وزن هدف۶۵.۶۴،۶۳،۶۲،۶۱،۶۰💪قد۱۶۵
بشبن سرجات درتم ببند😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 همینا بوگو نه من بخودم گفتم تا این 6کیلو را کم نکردم حق حاملگی ندارم  سر گلنوش 64بودم شدم 80 .حالا اگه با این وزنم حامله بشم حتما میشم 90اصلا نمیزارم حامله بشم خیالت راحت

چقدر خوب شده بودی

کمر باریک ساعت شنی🤩🤩🤩

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

سلام خانما کاهش وزناتون مبارک

منم خودم رو وزن کردم از 68 کیلو هفته پیش رسیدم به 67.3

700 گرم کاهش وزن داشتم.

من یک خانم خوش اندام نارنجی ام.                        آهای خوش اندامها سلام.                         من یکبار  ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم.   قد:157.     وزن اولیه:۶۹.۵----  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم:140۱/۰۵/۹      زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 همینا بوگو نه من بخودم گفتم تا این 6کیلو را کم نکردم حق حاملگی ندارم  سر گ ...

من این بار 65.500 بودم حامله شدم

به شوهرم گفتم دومیو تا 60کیلو نشم و حسابی شکمم تخت نشه و پاهام اونجوری که میخوام نشه باردار نمیشم