2737
2739
عنوان

جدا خوابیدن از همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 5042 بازدید | 205 پست

دو قلوهام در طی روز از نوزادی تا یه سالگی هر بار میخوابیدن فقط ده دقیقه،،،  روانی شدم باهاشون 

ولی بچه بعدی هر وقت میخوابید چهار ساعت میخوابید،  از بس از دوقلو عذاب کشیدم،  میترسیدم بیدارش کنم بهش شیر بدم،  هر وقت گشنه بود بیدار میشد.....  افت قند عم نداشت شکر خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو تخت خودتون نخوابونید اشتباهه...من تا ۶ ماه از تخت کنار تختی استفاده کردم بچه کنارم تو تخت خودش می ...

نه دیگه شما هم اشتباه کردی. بچه گناه داره اگه جدا تو یه اتاق دیگه بخابه از لحاظ روانی تا پایان عمر روش تاثیر میزاره. اقلا ۲ساله زمان بهتری برا جدا کردنه. بنظرم خیلی بیرحمیه این کار ...

بذارید کنارتون شیر بخوره بعد دوباره بخوابونیدش سر جاش. بعد هم شیر دادن در طول شب اشتباهه. من ۲ ماهگی ...

جالبه من کانادا هستم به روش شما می گن sleep training. منم همین کار رو می کنم اینجا هم توصیه میشه به جدا خوابوندن بچه. من هر چی تو نی نی سایت می دیدم اکثرا به روش قدیم بچه رو پیش خودشون می خوابوندن.

البته بچه با بچه فرق داره. بچه کولیکی رفلاکسی نا آروم رو سخت تر میشه جدا کرد

یکی اومد با احساسم بازی کنه گفتم گزارشگر خیابانیه بیخیال شد! 😆😆
2731

پسر من بخوابه

اصلا پیش خودم بحوابه

وسطمون بخوابه

فقط بخوابه😂😂😂

دلتون خوشه ها من ارزوی خواب به دلم مونده شما از جا و مکانش حرف میزنین😂😂

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
من از اول دخترم تو گهواره کوچیک تو اتاق من و شوهرم بود هرگز هم کنارمون و تو تخت نخوابوندم که عادت نک ...

یعنی شما قبول میکنی شوهرت بیرون کار کنه بیاد تو خونه هم کار کنه 

خدایا شکرت

دوستاني كه شير شب و به موقع قطع كردن كاملا كار علمي و درست و انجام دادن . بچه به هفت كيلو كه رسيد نياز به تغذيه شبانه نداره و اون بيدار شدنه از گرسنگي نيست از عادته كه نه واسه خودش خوبه نه مادر.

اما موضوع اينجاست بعضي بچه ها رو واقعا نميشه اين برنامه رو روشون پياده كرد متاسفانه

من پدرم در اومد و نتونستم اخر

خوشا به سعادت كساني كه تونستند و هم خودشون هم بچه خواب طولاني و اروم شب و دارند...

2738
جالبه من کانادا هستم به روش شما می گن sleep training. منم همین کار رو می کنم اینجا هم توصیه میشه به ...

When we brought our first baby home from the hospital, our pediatrician advised us to have her sleep in our room. We put our ti..y new roommate in a crib near our bed (though other containers that were flat, firm and free of blankets, pillows or stuffed animals would have worked, too).

The advice aims to reduce the risk of sleep-related deaths, including sudden infant death syndrome, or SIDS. Studies suggest that in their first year of life, babies who bunk with their parents (but not in the same bed) are less likely to die from SIDS than babies who sleep in their own room. The reasons aren’t clear, but scientists suspect it has to do with lighter sleep: Babies who sleep near parents might more readily wake themselves up and avoid the deep sleep that’s a risk factor for SIDS.عزیزم منم ایران نیستم برای همین خیلی مقالات و سایتارو خوندم به این نتیجه رسیدم که نوزاد باید تو اتاق پدر و مادرش بخوابه

هر دکتر باسوادی این رو می‌گه تا حالا که قندش نیفتاده کاملاً هم نرماله از صبح تا شب شیطنت می‌کنه ی ...

جالب بود حرفات.پس دخترهایی که ما دیدیم بی سوادن😝 ولی بچه با بچه فرق میکنه.خوبه که شب راحتی 

ان شاالله فرزند بعدیت متوجه میشی این شما نیستی که تعیین کننده خورد و خوراک بچه هستی الان هرچی ما بگ ...

من دوران بارداری کلاس یوگای بارداری می‌رفتم

چند نفر بودیم همگی باردار و بچه‌هامون با اختلاف ۲ ماه تا چند روز به دنیا اومدن

همگی این روش رو پیش گرفتیم و موفق بودیم

البته مواقع استثنا رو نمی‌گم مثل وقتی بچه مریضه یا در حال دندون درآوردنه یا مسافرت بریم و جاش عوض شده باشه

بچه من هم بدقلقی‌های خاص خودش رو داره گاهی اذیت هم می‌کنه، ربات که نیست

ولی من شرح حال عمومی‌اش تا الآن رو نوشتم

از فردا هم خبر ندارم شاید سیستم‌اش عوض شه

شما نوشتی روی نت بزنی متوجه می‌شی! خب این یعنی مطالب عمومی کجا نوشتی دکتر؟

دکترم نوشته اگه با دقت بخونی منم نمیگم حتما باید تا دو سالگی شیر شب داد ولی تا شش ماهگی حتما شیر شب لازمه بعدشم بچه ی شما خوابش سنگینه تا صبح میخوابه اگه خودش زود زود بیدار میشد و برای شیر گریه میکرد کلا برنامه هاتو بهم میریخت و مجبور بودی سیرش کنی

دوستاني كه شير شب و به موقع قطع كردن كاملا كار علمي و درست و انجام دادن . بچه به هفت كيلو كه رسيد ني ...

ببین بچه ت به چی خیلی علاقه داره؟ 

من که دوقلوهام به شدت پفک میدیدن از خود بی خود می شدن،  منم پفکر گرفتم از خواب که بیدار میشدن یه دونه میدادم دستشون از ذوق میگرفتن و میخوابیدن، منم دوباره از دستشون در میاوردم

دوستاني كه شير شب و به موقع قطع كردن كاملا كار علمي و درست و انجام دادن . بچه به هفت كيلو كه رسيد ني ...

خب حالا حرف من این جاست که دوستان گرامی اشتباه میکنن که فکر میکنن خودشون تونستن

من چون خودم سعی کردم این کار رو بکنم میدونم که اصلا به خواستن و نخواستن ما ربطی نداره

بچه خودش مشخص میکنه کی شیر شب دیگه نمیخواد

ما فقط میتونیم امتحان کنیم

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2706