2733
2739
عنوان

جدا خوابیدن از همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 5054 بازدید | 205 پست
اصلاً درست نیست. تا دو ماهگی باید هر ۳، ۴ ساعت شیر بخوره. بعدش لزومی نداره. مطالب و مقالات علمی رو ب ...

اصلا بحث خوبی و بدی شیر شب نیست

بحث اینه بچه خودش مشخص میکنه چی میخواد چی نمیخواد

اون چیزی که شما از عادت میگی دو مک زدن سینه مادر هست

نه یکی مثه پسر من که دو ماه پیش باید نیمه شب ۱۸۰ سی سی شیر میخورد تا دوباره بخوابه و اگه نمیخورد یه جوری از گرسنگی جیغ میکشید که انگار مار نیشش زده

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
عزیزم شب شیر ندم شیرم کم میشه یک مدت شیرم کم شدع بود چون فقط دخترم دو بار شیر میخورد دیگه هیچی شیرم ...

اصلا عادت به شیر شب چیز خوبی نیست. بچه که به دو برابر وزن زمان تولدش برسه قادر خواهد بود ۸ ساعت بدون شیر شب بخوابه. من ساکن کانادا هستم اینجا که به ما این جوری می گن. اگر فکر می کنی شب بلند شو بدوش بزار برای صبحش. البته خیلی انگیزه می خواد😃

من خودم که شبها دارم کمتر شیر می دم سینم صبح خیلی پرتر هست اتفاقا. بدن با بدن فرق داره. صبح ها دخترم شیر بیشتری گیرش می یاد

یکی اومد با احساسم بازی کنه گفتم گزارشگر خیابانیه بیخیال شد! 😆😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عادتای بچرو تغییر نمیدین که نوزاده اون وقت عادتای خودتون که کانون زندگیتون بهش وصله تغییر میدین.اصلا به خاطر بچه جدا نخوابید. گریه میکنه خوب بکنه.شما از خوابت بزن برو از رو تختش بردار بهش شیر بده دوباره بخوابونش. فردا روز که شوهرت به کنارت نبودن و سرد شدن عادت کرد اونوقت نمیتونی اعتراض کنیا

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
اصلاً درست نیست. تا دو ماهگی باید هر ۳، ۴ ساعت شیر بخوره. بعدش لزومی نداره. مطالب و مقالات علمی رو ب ...

برا ما دست نوشته های عمومیه حرف دکترامون ولی مطالب دقیق و علمی رو فقط دکترای شما میدونن بعله؟

😒اگه خوب دقت کنی من شمارو رپیلای نکردم پس لزومی هم نداره مطالب درستو دوباره برات تکرار کنم شما همونی که میدونی رو بکن کسی با شما کاری نداره😏

2731
اگه تشک داشته باشین خوب تشک کافیه دیگه فرش نمیخواد بندازی زیرش تشک هاتو بنداز تو حال بخوابین ولی شوه ...

بیشتر دعوامون میشه تیکه زیاد میندازه به دخترم حسودی میکنه مردا خیلی بچن

بستگی به خودخ بچه داره 

دوقلوهام ساعت یازده شب با بدبختی میخوابیدن،  بعد ساعت چهار بیدار میشدن شیر میدادم،  میخوابیدن تا ساعت هفت صبح بیداررررررررر تا شب بیچاره میشدم باهاشو... کلا شوهر تعطیل

ولی بچه بعدی از خمون نوزادی تا الان شب ها کامل خواب،  البته بعضی شب ها هم دیوونم کرده ها ولی کلا بگم بچه ها با هم فرق میکنن

اصلا عادت به شیر شب چیز خوبی نیست. بچه که به دو برابر وزن زمان تولدش برسه قادر خواهد بود ۸ ساعت بدون ...

دقیقاً من هم همین رو نوشتم

دوست‌ام پزشکه ساکن کاناداست و خیلی تو این مورد کمک‌ام کرد 

2738
دقیقاً من هم همین رو نوشتم دوست‌ام پزشکه ساکن کاناداست و خیلی تو این مورد کمک‌ام کرد 

ان شاالله فرزند بعدیت متوجه میشی این شما نیستی که تعیین کننده خورد و خوراک بچه هستی

الان هرچی ما بگیم بیفایدست

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
عزیزم شب تا صبح انسان ها خواب هستن. پس با هم نیستن. وقتی کسی مجبوره، جا نداره، نوزاد داره یا هر چی، ...

قصد بحث یا بی احترامی بنظر شما ندارم.خیلیا متفاوتند ما شب تا صب صدبار این دست اون دست میشیم بیدار میشیم میخوابیم .من حسش نکنم کنارم حالم یجوری میشه🙄

اصلا عادت به شیر شب چیز خوبی نیست. بچه که به دو برابر وزن زمان تولدش برسه قادر خواهد بود ۸ ساعت بدون ...

عزیزم برای من اینجوری بود ولی الان دیگه سنگین نیس تا صبح. میگن برای دندونش خوب نیس اینو میدونم 

بیشتر دعوامون میشه تیکه زیاد میندازه به دخترم حسودی میکنه مردا خیلی بچن

خب حق داره خودتو بزار جای اون اگه اون از تو بخاطر بچه جدا میشد خوشت میومد؟

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
موقع شیر دادنش چیکار کنم کجا بهش شیر بدم عادت داره خوابیدنی شیر بخوره

عزیزم منم نوزاد دارم ولی اینکارو نمیکنم. بچت دیگه شبا احتیاجی به شیر نداره. قبل خاب بهش سیری شیر بده تا صبح میخابه تو گهوارش. بعدشم کنار شوهرت بخاب...

برا ما دست نوشته های عمومیه حرف دکترامون ولی مطالب دقیق و علمی رو فقط دکترای شما میدونن بعله؟ 😒اگه ...

شما نوشتی روی نت بزنی متوجه می‌شی! خب این یعنی مطالب عمومی

کجا نوشتی دکتر؟

2706