2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا شوهر همه دکترمهندس.پس این همه بیکار وزیرخط فقر تو جامعه شامل کیامیشه😇😇😇

یه روزی انقدپولدارمیشم ک وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال,,,محکم بکوبمش به دیوار😇😕
2728
لباس خلباني خواستي بگو بهت بدم پس 😂

همسرت کدوم شرکته؟

همسر من هم روی ایرباس کار میکنه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
من اهوازم البته پروندهای از همه جاست درامدشم مشخص نیست ممکنه تو یک پرونده یک هفته ای 100 ملیون ممکنه ...

عزیزم میشه از همسرتون یه سوال کنید ؟ پدر من یه ملک با ارزش داره که بهش ارث رسیده و متاسفانه محلی های اون منطقه به زور غصبش کردن ، بهترین وکیل برای این امور میشناسن؟ تهران هستیم 

2740

خدا پدرتونو رحمت کنه عزیزم🙏❤

هنوز باهاش آشنا نشدم که بگم😳😊

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
کسی راکه در فرودگاه کارکند راگویند کارمند فرودگاه ... جمله بالام شوخی بود ناراحت نشین...ولی واقعا س ...

همسر من فنی هواپیماست.

مهندس پرواز

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
مگر جرم کردم یا اون جرم کرده ماهم مثل بقیه نی نی سایت همه رو دربر میگیره منم نویسندم ومینویسم وکانا ...

چه قدر شما مهم هستید !!!!!!!!!!!دقیق با کدوم نماینده مجلس با کدوم ادم سیاسی گروه دارید ان شالله که باشه

وکلایی هستند در تهران که تخصصی کار میکنند والبته پول زیاد میگیرند 

ما هم‌دنبال بهترین هستیم، زمینا خیلی خیلی‌ با ارزش هستن توی شمشک دیزین ، ولی محلی ها سالهاست توشون بذر و گل.ع یه نوع گیاه میریزن و کشت میکنن ، یه وکیل گرفتیم از پسشون بر نیومد ، راستش خیلی جوون بود جرات نکرد دربیوفته باهاشون ، ما سند و همه چی هم داریم 

2706