2737
2739
عنوان

سوتی ناجور من امشب جلو نامزدم که خداروشکر نفهمید(+اسکرین شات😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 97055 بازدید | 310 پست
استارتر منم فوق العاده پر مو هستم و پاهام از پایین تا بالا پر از موی زائد و مشکیه طوری که اگه نزنمشو ...

منم مث شمام شوهرم بنده خدا اوایل ازدواج بهم گفت برو لیزر کم درد اپیلاسیونو تحمل کن از بین میری ها ولی تنبلی کردم نرفتم در واقع از دردش میترسیدم فقط صورتمو لیزر کردم الان پشیمونم چون بچه دارم اصلا وقت نمیکنم

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایرانی جماعت پشمالوهه 

من خسته شدم از بس زدم دراومد

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    
2731
نه کرج نیستم پس الکساندرایت خوبه؟من مشهدم.جایی رو سراغ نداری مشهد؟؟ پاهام جوری شده که حتی اگه کاملم ...

زیر پوستیا به مرور از بین میره

من مشهد جایی رو نمیشناسم عزیزم

بهترین دستگاه الکساندرایته

انسانم آرزوست
2740
موهای صورتتو چ مدلی میزنی,  بگو ماهگ مدل دار بزنیم 😁

تا عید خیلی مونده. منتظرم ببینم چی مد میشه😂

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
وای استارتر اگه شوهر من باشه بی شک میفهمم دیده،الان میگه ندیدم،بعد آخر هفته به روم میاره که دیده بود ...

ما شمالی ها یه عبارت معروف داریم :

مردای موس چشم داننه

یعنی با.سن آقایون چشم داره و همه چی رو میبینن 

موس در مازندرانی میشه با.سن mus

داننه هم یعنی دارد 😂😂😂😂

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗
2706