2737
2739
عنوان

سوتی ناجور من امشب جلو نامزدم که خداروشکر نفهمید(+اسکرین شات😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 97143 بازدید | 310 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نامزدم چند وقت بعد نامزدی رفتیم بیرون نگام کرد گفت چرا سبیلاتو نگرفتی،یعنی من همینطوری مات و مبهوت موندم ،حالا من آدم پر مویی هم نیستم شاید دو سه تا ،جالب اینکه با هم غریبه هم بودیم هنوز رومون توی روی هم باز نشده بود 

من اهل باختن نیستم،یا می برم،یا بازی رو بهم میزنم
2742
2738
ما یه دختر همسایه داشتیم یکم شیرین میزد شب عروسی پاهاشو نزده بود شوهرش گفته بود چرا نزدی گفته بود ما ...

حالا خدا کنه اصل کاری رو بد ندونن

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو

استارتر منم فوق العاده پر مو هستم و پاهام از پایین تا بالا پر از موی زائد و مشکیه طوری که اگه نزنمشون پاهام سیاه میشه از مو. نامزد که کردم بعد از چند ماه رفتم اپیلاسیون و دیگه از اون به بعد تا شش سال عادت کردم به اپیلاسیون و ژیلت اصلا نمیزدم ولی برای اپیلاسیون باید صبر کنی موها بلند شه تا بتونی اپیلاسیون انجام بدی. فکر کن منم بعضی وقتها از تنبلیم سه ماه یه بار اپیلاسیون میکردم و پاهام پر از مو بود و خودم حالم از پاهام به هم میخورد و همیشه تو خونه شلوار میپوشیدم ‌شوهرمم نمیزاشتم پامو ببینه 

بعد از یه مدت تصمیم گرفتم برم لیزر و از شر موهای پام خلاص شم. الان چهار جلسه است میرم لیزر و واقعا راضیم. مخصوصا امروز که جلسه چهارمم بود و کلینیکی که میرم دستگاهشونو به روز کرده بود و آخرین مدل دستگاه الکساندرایت خریده بودن و هیچ دردی هم نداشتم. 

اوایل ازدواجم به خاطر بی پولی نمیتونستم برم لیزر ولی امسال تونستم و خیلی هم راضیم. امروز به این نتیجه رسیدم که این که میگن پول آسایش میاره واقعا راسته اون موقع که پول نداشتیم باید با اپیلاسیون و موم و فلان با کلی درد دو هفته از شر موهای زائد در امان بودم اما الان با لیزر خیلی راحت شدم

پی نوشت: بچه ها باور کنید پز ندادما  

نگید اومده پز بده که رفته لیزر

احساس واقعیمو گفتم

پی نوشت تر: کاش یه پولی هم گیرم بیاد برم دندونامو درست کنم خیلی ظاهر دندونام ناجوره

انسانم آرزوست

پدر من عاشق سوتی گرفتنه. یعنی از ته دل شاد میشه وقتی از یکی س.تی میکیره. گاهی عمدا جلوش سوتی میدم که بخنده و ذوق کنه بره برای بقیه تعریف کنه. گاهیم بزور از شوهرم سوتی میگیرم براش😂

سوار گمشده را از میان راه گرفتی... چه ساده صید خودت را به یک نگاه گرفتی  که گفته کشتی نوحی؟ تو مهربانتر از اویی...که حر بدشده را هم تو درپناه گرفتی چنان به سینه فشردی مراکه جزتو اگر بود...حسین فاطمه!میگفتم اشتباه گرفتی
استارتر منم فوق العاده پر مو هستم و پاهام از پایین تا بالا پر از موی زائد و مشکیه طوری که اگه نزنمشو ...

هزینش چنده

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
2706