2737
2734
عنوان

سوتی ناجور من امشب جلو نامزدم که خداروشکر نفهمید(+اسکرین شات😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 97143 بازدید | 310 پست

استارتر یهو ناپدید شد رفت پشماشو بزنه🤔🤔🤔

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گلم من ترکمن نیستم ولی توی استانتم خوشحال شدم از اشناییت

منم همینطور

کاربرmelissssssaهستم،منم به لیست ترکونده ها اضافه کنین لطفا😕😕اهای اونی که شبا میای سطل اشغال کوچه رو برعکس میکنی😐😐یه روز گیرت میارم میترکونمت😐😐

یک چیزی خانوما یک مشاور بود میگفت همیشه هم خودتون رو تمیز نکنید بزارین بعصی موقعها پشمالو باشین  تنوع میشه واسه اقایون بعصی موقعها با پشماتون طرح بزنید قلب دربیارین خخخخخ

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2742
هیچ مردی به گیجی شوهر من‌ نیست. یه مدت طولانی ابروهامو فقط تمیز میکردم بعد از چندین‌ مدت رفتم ارایش ...

🤣🤣🤣🤣

وااای خدا چقدر خندیدم خیلی باحال بود 

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

مردا گیجن ...من موهام تا کمرم بود رفتم کوتاه کردم مدل ریحانا یه طرف بدند یه طرف کوتاه تا گردنم ..مدل تابلوووو اومدم خونه خواهرزاده دید نفهمید برادرم نفهمید ش هرم نفهید دیگه شاکی شدم گفتم واییییی منو ببینید !!!!چه تغییری کردم سه تاشون نگاهم کردن گفتن هیچی......بعد دو دقیقه شوهرم گفت آهان ابروهاترو رنگ کردی عزیزم

2738

اولا که اگه خودت جای اون بودی چه حسی داشتی نصف نیمه یک چیزی را بگی و بعد نگی؟؟!!!

دوما حالا هر چی هم بخوای راستش را بگی باور نمیکنه و تخم عدم اعتماد و باور را بین خودتون پاشیدی

فقط دعا میکنم بخیر تموم بشه

بزار ببینه چشمش عادت کن 

وگرنه بعداا کارت سخت میشه 😫😫😫

من کلا کم موام ولی همون کم رو هم دگ روم نمیشه ببینه😐😒

ی جوری تنظیم میکنم موقع پری زمان در امدن موها باشه که نبینه🙄🙄

چقد ما زنا خوشبختیم 😬😐

2706