2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای بچها یادش بخیر چه دورانی بود محسن یگانه گوش میدادم😭😭😭وای اشک تو چشام جمع شده😭😭

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
میشه من یه سوال بی ربط بپرسم؟ چرا نمیشه توی تاپیک عکس آپلود کنم؟ فقط اون دایره میچرخه،ولی عکس بارگ ...

آره برا منم همینطور میشه بعضی وقتا. 

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
2731
‌مربی استقلال منظورته ؟ این ک پیره فک کنم چن سالشه؟

قبلنا بازیکن استقلال بود البته من اون موقع خیلی کویک بودم چن سال پیشم سرمربی استقلال بود

چهل و خورده ای سالشه

قیچی برگردوناش گاد بود😍😍😍

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
😁😁

مهدی رحمتی و جواد نکونامم دوس داشتم🥲

دانشجوی کارشناسی بودم سال ۹۶بود فک کنم از جفت دانشکده مهندسی رد میشدیم با دوستم بودم اونجام پر پسر بود گفت رها کاش بیفتی توی این جوب یکم بخندم پاش لیز خورد افتاد توی آب من دیگه از خنده روپاهام بند نبودم نشستم رو زمین مقنعه رو کشیدم جلو زمین گاز میزدم از خنده میگفت رها بیشعور دستمو بگیر من نمیم خیز میشدم نمیتونستم از شدت خنده بایسام رو پاهام ۱ هفته باهام قهر کرد😂🤣

دانشجوی کارشناسی بودم سال ۹۶بود فک کنم از جفت دانشکده مهندسی رد میشدیم با دوستم بودم اونجام پر پسر ب ...

هشتگ یک دوست واقعی مثل رها

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
دانشجوی کارشناسی بودم سال ۹۶بود فک کنم از جفت دانشکده مهندسی رد میشدیم با دوستم بودم اونجام پر پسر ب ...

واییییی

یه بارم دوستای بیشعور من میخواستن هولم بدن برم تو بغل یه پسری که گوشه ی خیابون بود منم فهمیدم جا خالی دادم اون یکی دوستمو هل دادم قشنگ یه میلیمتر با لب یه مرد مسن فاصله داشت😂😂😂

وای بچها یادش بخیر چه دورانی بود محسن یگانه گوش میدادم😭😭😭وای اشک تو چشام جمع شده😭😭

اهنگ دوستت دارم وقتی اومد یه گراز اومده بود توی محوطه خوابگاه بعد حراست اقابود دخترا اهنگ گذاشته بودن و حراست صداش نمیرسید میگفت گراز اومده صدای اهنگ محسن یگانه نمیذاشت صداشو بشنویم از پیج سرپرست اعلام کردن کسی که اهنگ گذاشته بیاد تعهد بده😂😂😂😂😁😁😁

چه بلای بدی سرش اومد.

ندومبه سیزده تا بیه. چهارده تا بیه.(کلثوم اکبری)
2706