2752
2734
عنوان

سوتی ناجور من امشب جلو نامزدم که خداروشکر نفهمید(+اسکرین شات😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 97189 بازدید | 310 پست
بابا بزار با واقعیتها مواجه بشه  بدن نم مو داره دیگه خب اینقد شسته رفته هستیم همیشه بخدا خیلی ...

دقیقا عین من.خدادخترمووقتی 21سالم بودبهم داد تمام خوشیهای بدوتولدموتا21سالگیموازدماغم کشید بیرون با اخلاقش دیگه داشتن دستوپابرام مهم نبود چه برسه به پشماش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یه بار بعد مدتها ابروهامو رنگ کردم چون ابروم کلفت ومشکیه به چشم میاد... غروب اومدخونه میگه چقدر عوض شدی؟؟گفتم چه تغییری کردم 😁😀سرتاپامو نگاه کرد گفت خیلی لاغر شدی بسه دیگه رژیم 😒

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

مطمین باش دیدع به روت نمیاره داره اونور بهت میخنده من یه نخ ابروم کم بشه یا یه نخ سیبیلمو بردارم زودی میفهمه مطمین باش فهمیده اونم تو دوران نامزدی که به همه چیز دقت میکنن فکر کن باخودش چه فکرا که نمیکنه وقتی دیده پاتو😂😂😂😂😈😈😈😈😈😈

من هر یه روز در میون شیو میکنم یه موقع مثلا وقت و فرصت نباشه شیو نکرده باشم اصلا نمیزارم چشم و دست همسرم به اونجاها برسه😅هر موقع خودمو شل نگه میدارم میگه معلومه صفا دادی🤣

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
من ک میگم مردا تو نامزدی کورن فقط خوشگلیاتو میبینن ولی بعد ازدواج میشینه میگه زنم چرا انقد چاقه تو چ ...

والا ماکه نامزد بودیم یه روز نامزدم گف دارم میام خونتون منم هول هولکی رفتم سیبیلامو برداشتم یه کمیش جامونده بود دیدم داره نگام میکنه میخنده گفتم چیه گف الهی بمیرم نصف سیبیلت منم😁😁😁😁اینجوری شدم دیگه دفعه بعد بیشتر دقت کردم

خودتو ‌ناراحت نکن اولش همیشه اینطوریه من وقتی عقد بودم دوروز یه بار شیف میکردم یکم نوکش از پوستم میزد بیرون

ولی الان بعداز تموم شدن پریودیم میزنم تا بعداز تموم شدن پریودی بعدی😓😓😓😓

البته قابل توجه که بسیار کم مو هستم😎

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
اپیلاسیون‌تو سرت بخوره بااون پشمات دیدین شما بدین ک‌مرداتون بد میشن دیر اومدی نخواه زود برو مریی. ...

😂😂😂

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...