2737
2734
عنوان

کسایی که شوهراشون ازشون دوره بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 37 پست
وااا😐پس حق داری ناراحت بشی

اره عزیزم ،همه اخلاقاش عالیه بجز این اخلاقش ،اصلا کلا با مامان باباشم اینجوریه ،نه بهشون زنگ میزنه نع جوابشونو میده😳

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میاد خونه باهاش در مورد این موضوع صحبت کردی؟چی میگه؟

اره هر دفعه قول میده تکرار نشه اما همون اش همون کاسس

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی
2728

ببین منم مثل توبودم و هرچی بهش میگفتم فقط کارخودشو میکرد و هروقت دوست داشت میزنگید-ازطرفی هم چون من زنشم نمیتونست ازم خبرنگیره یعنی حداقلش باید ی یک دقیقه ایی رو بهم اختصاص میداد-منم وقتی دیدم به حرفم گوش نمیده وقتایی که زنگ میزد رو هم جواب نمیدادم اونم که کلا بیخبرمیشد ازمن دق میخورد-چندروز اینکارو ادامه دادم تا فهمیدباید به خواستم احترام بزاره و وقتایی هم که من دوست دارم باید جواب بده

ببین منم مثل توبودم و هرچی بهش میگفتم فقط کارخودشو میکرد و هروقت دوست داشت میزنگید-ازطرفی هم چون من ...

حتما امتحان میکنم عزیزم

2738