2737
2739
عنوان

کسایی که شوهراشون ازشون دوره بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان ۷ ماهه عقدیم.تا یه ماه اول پیام زیاد میداد بعدش کمش کرد.برای همین چرا ناراحتم.اگه از اول اینطور ...

خودتون زنگ میزنید جوابتونو میده؟

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی
2731
خوشبحالت اینقدر دلم تنگ میشه دوست دارم تند تندزنگ بزنه ،اما فقط روزی یبار اونم بعضی وقتا نمیزنه منم ...

عزیزم هر ادمی متفاوته احساسش بیان کردنش و طرزتفکرش این اشتباهاتتو بزار کنار 

من یه دوستی دارم همش میگفت شوهرم دوسم نداره شوهرم اصلا مثل شوهرای شما نیست منو نمیخاد و این حرفا یه روز شوهرش زنگ زد بهم گفت شما دوست صمیمی هستین بگین چی خوشحالش میکنه براش انجام بدم بعد بهش گفتم راستش من همه حرفی پیش شهلا میزنم و رابطمون خودتون میدونین صمیمانست منم جون شمارو میشناسم بهتون میکم ک اون فکزمیکنه خیلی شما دوسش ندارین اگرگفتم بخاطراین بود بگم چی ازتون میخاد ک براش انجام بدین جون من میدونم شما خیلی میخاینش بیچاره هنگ کرده بود میگفت مرسی ک بهم گفتین و رابطشون درست شد

خیلی وقتا مردا نمیدونن ما جی اشون میخایم اگرنه هرمزدی با زنی زندگی میکنه مطمین باشین دپسش داره

منم شوهرم فقط ماهی 10روز خونس-الان منتظرم زنگ برنه ولی نمیرنه اینقدر ناراحت میشم-میگه مشغولم،بهش گفتم من باردارم حساستر شدم باکلی بحث یکم بهتر از قبل شده-البته شبا که زنگ میزنه 1ساعت به بالا حرف میزنیم

اگه بیکار باشه اره اگه دستش بند باشه نه وقتی کارش تمام شد خودش زنگ میزنه...

نه بابا مال من از عمد جواب نمیده ،حتی چند بار که جواب نداده زنگ زدم از برادر شوهر دلیلشو پرسیدم گفته نشسته با گوشی بازی میکنه خییلی اعصابم خورد میشه از دستش

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی
2740
منم شوهرم فقط ماهی 10روز خونس-الان منتظرم زنگ برنه ولی نمیرنه اینقدر ناراحت میشم-میگه مشغولم،بهش گفت ...

من اگه یه ساعت با کسی حرف بزنم دیگه تا یه ماه سراغشم نمی گیرم

😂😂😂😂ما بیشتر مکالمون فکر کنم ۶_۷ دقیقه شده

کاش قلبها در چهره بود...
منم شوهرم فقط ماهی 10روز خونس-الان منتظرم زنگ برنه ولی نمیرنه اینقدر ناراحت میشم-میگه مشغولم،بهش گفت ...

بازم خوبه ما شبا فقط ۳دیقه یا نهایتش ۵دیقه حرف میزنیم ،از عمد موقعی زنگ میزنه که نزدک شامشونه تا زودتر خدافظی کنه کفرمو در میاره با این اخلاقش ،اما وقتی پیشمه اصلا اینجور نامهربون نیس اونموقع خیلی اخلاقش خوب میشه

من اگه یه ساعت با کسی حرف بزنم دیگه تا یه ماه سراغشم نمی گیرم 😂😂😂😂ما بیشتر مکالمون فکر کنم ۶_۷ ...

حتی اگه شوهرت باشه؟  من و شوهرم با کلی مصیبت بهم رسیدیم-بعد از پنج 6سال انتظار-خیلی دلم زود بزود تنگ میشه

عزیزم هر ادمی متفاوته احساسش بیان کردنش و طرزتفکرش این اشتباهاتتو بزار کنار  من یه دوستی دارم ...

نمیدونم شاید حق باشماست

حتی اگه شوهرت باشه؟   من و شوهرم با کلی مصیبت بهم رسیدیم-بعد از پنج 6سال انتظار-خیلی دلم زود ب ...

منم خیلی دلم براش تنگ میشه ولی ادم کم حرفی ام ۵ دقیقه به بعد دیگه حرفامون ته میکشه

کاش قلبها در چهره بود...
2706