2737
2734
عنوان

وای از دستت تو؟ یکی بیاد کمک

4316 بازدید | 14 پست
سلام دوستای گلم من دارم دیوونه میشم یعنی فکر کنم شدم ...؟؟
دخترم امسال رفته پیش دبستانی وای خدا نمیدونید چقدر شلخته و بی نظمه هر روز که از مدرسه بر میگرده یه چیزی جا گذاشته برگه های ادینشو وقتی میاره خونه از شدت نمناکی و کثیفی قابل خوندن نیست لباسای مدرسه و کیف مدرسشو از بس شستم پاره شده به مربیش که میگم مهرسا چطوره میگه درسش که خوبه ولی واقعا من موندم این دختر چرا انقد بی انظباطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه هفته بعد از شروع مدرسه ها همه وسایلشو گم کرد وایییییییییییییییی دیگه چی بگم تو رو خدا کمکککککککککککککککککککککککک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسر شوهرم کیفشم جا میذاشت... !!!فقط با تشویق درست شد...مثلا خودکاری که واسه 2 ماه داشتو چسپونده بودم تو اشپز خونه و همش بهش میگفتم واییییی تو بالاخره تونستی 2 ماه یه چیزیو نگه داری..من بهت افتخار میکنم..افرین و از این حرفا..اونم کم کم درست شد...
سلام دختریکی ازبستگان منم پیش دبستانیه تقریبا همین مشخصاتو داره ضمن اینکه زیاده ازحدشیطونه وبدترازاون اینکه حس ریاست طلبی شدیدی داره همیشه میگه هرچی من میگم. ازبچگی هم همینطوربود حتی بدترازاین. به خاطرهمین مرتب پیش روانپزشک میبردنش ودارو میخورد .به کمک داروها بهترشده اما هنوزم مامان بیچارشو حرص کش میکنه .در نتیجه همینه که هست عزیزم.
سر ارادت ما و آستان حضرت دوست ...........که هر چه بر سر ما میرود ارادت اوست
2738
سلام نسی جون من هم یک دختر هم سن دختر تو دارم متولد 83 است امسال رفته پیش دبستانی
اون هم یک کم نا مرتبه یعنی همه اش باید بهش بگی جمع کن شلوغ نکن برو بخواب دیر شده فردا نمی تونی بیدار بشی................ ولی عزیزم به مرور بهتر میشوند تازه رفتند به محیط جدید تا جا بیافتند کار داره البته دختر من شیطون نیست توی کارهای خونه هم خیلی کمک میکنه ولی خوب توی جمع کردن وسایلش و نظم وسایل مدرسه اش خیلی بی دقته تا حالا چند بار هم چیزهاشو مدرسه جا گذاشته ولی زیاد حساس نباش هنوز برای مشاوره زوده گلم
بگذار تا سال دیگه که میره مدرسه اگه بهتر نشد اون وقت برو به قول حضرت محمد: بچه رو تا 7 سال بگذار که بازی کند
7 سال دوم رو را به او بیاموز
عزیزم امیدوارم موفق باشی دختر گلت رو ببوس
سلام خانمها من تازه عضو شدم ,نسی جون نگران نباش دختر منم همینجوریه نیمه دوم 83 هست ,ولی چه کارشون کنیم باید به قول سروناز جون باید تحمل کرد ,البته ببخشید که اینو میگم مثل قدیمیاست ,بلا نسبت همه مامانا گوساله تا گاو شود دل صاحبش آب شود,جون به سر شدیم تا بزرگ بشن.
2706