2733
2734
عنوان

بنظرتون کی بچه دوم بیارم خوبه

738 بازدید | 97 پست

دخترم چهار ماهه هست بنظرتون دوسالش شد خوبه یا بزارم مثلا ۶ سالش شد اقدام کنم برای بچه دوم

لطفا دلیلش هم بگید

خیلی ذهنمو درگیر کرد😂

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم امروز بعد از ظهر بیارش

الان ک نمیشه پریودم😂

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
2731

بچه ۴ ماهه داری فکر دومی هستی معلومه حاملگی و زایمان راحتی داشتی بچتتم ارومه والا من که بچه اول اوردم به گه خوردن افتادم تا دومی خدا خواسته باردار شدم‌

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

تو بزرگشون میکنی از ما میپرسی😐

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...

پسرم یک سال و نیمشه دومی رو باردارم

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
اینو از پوشک گرفتی دومی رو باردار شو 

میشه دلیلش هم بگی

یعنی خوب نیس ۶ سالش بشه بعد؟؟

از نظر من بهترین سن ۴ ۵ سالگیه

ولی جدا از همه موارد مخم و ضروری مالی و روانی و جسمی و روحی و خانوادگی، به ظرفیت بچه اول هم مربوطه. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄