1676
1605

نمیدونم وای دوسش دارم طرز فکرش عالیه

اهنگ صدی چند اونم خوبه 

یه دختر ناز دارم 👧🏼..یه شوهرکه همیشه ناراحتم میکنه👮‍♂️....یه خونه دارم به لطف خدا....🏡....میشه برام دعا کنین خدا یه پسر ناز مثل دخترم بهم بده👦🏼؟؟؟ممنون ازت که برام دعا کردی❤️❤️دوست دارم جفتم جور باشه ودیگه چیزی نمیخوام همین😍😍
طرز فکرش عالیه ؟ 😐😐😐 یا جرجیس😂

نه همش ولی چندروز پیش مصاحبشو دیدم خوشم اومد حرف ناحق نمیزد

یه دختر ناز دارم 👧🏼..یه شوهرکه همیشه ناراحتم میکنه👮‍♂️....یه خونه دارم به لطف خدا....🏡....میشه برام دعا کنین خدا یه پسر ناز مثل دخترم بهم بده👦🏼؟؟؟ممنون ازت که برام دعا کردی❤️❤️دوست دارم جفتم جور باشه ودیگه چیزی نمیخوام همین😍😍

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
خدایا من و بکش😆😆😆😆😆😆🐀

که چی

من خوشم میاد حرف ناحق نمیزنه

طرز فکر تتلو عالیه   خدایا منو بره ای تو گله ی مشت حسن کن    

سلام دوست من لطفا سه صلوات برای اموات بی وارث و بد وارث بفرست اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
1665
صداش قشنگه ولی همه بهش میگن عه😁 فکر نمیکنم کسی از شخصیتش خوشش بیاد من یسری حرفاشو شنیدم میخاستم برم ...

مخصوصا درباره زلزله کرمانشاه و آتنا اصلانی   

سلام دوست من لطفا سه صلوات برای اموات بی وارث و بد وارث بفرست اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ