2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من مجرد بودم ی دوس پسر سیرش داشتم ی روز از مسجد می اومدم شب بود دیدم ی گوشی زنگ میزنه افتاده زمین برداشتم جواب بدم بگم پیدا کردم دیدم لامصب میگه من خود صاب گوشیم با من دوست شو نگو داشت منو می دید

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
2731
2740
من مجرد بودم ی دوس پسر سیرش داشتم ی روز از مسجد می اومدم شب بود دیدم ی گوشی زنگ میزنه افتاده زمین بر ...

هههههههه وای خدا چه کار باحالی کرده

خودت باش😎مگه خودت چشه 

ی دوس پسر خنگ داشتم حال بهم زن😩الان 4 روزه اومدن همسایه بالاییمون شدن هی میکوبه ب دیوار😩 هیم میاد بغل دیوار داد میزنه اسکل😕😑 دیروزم بلال اورد برامون😐😐

Rühümün şevģinę íhťiyàjìvàr 💜

چندتا بی اف همزمان عااالی بود خخ

عییی روزگار چیز بره توت

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
هههههههه وای خدا چه کار باحالی کرده

اره لامصب زرنگ بود

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
2706