2733
2734
عنوان

حالا که ازدواج کردیم بیاین از مجردیا بگیم 😁از

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه بار تو دوران دوستی با همسرم زنگ زد گفت کجای بیام دنبالت بریم بیرون بچرخیم حالا من بیرون بودم صدام خواب الود کردم گفت ااا خواب بودم من داشتم میرفتم خونه سرکوچه دیدمش😂😂😂 گفت عادت داری تو خواب راه بری😂😂

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
من انموقع ها با همسرم دوست بودیم خیلی میچوندمش میپیچوندم با دوستم و دوست پسرش و دوستش میرفتم جاده کو ...

خخخخخ ایول به مامانت حق داشته ماله خودتو ول کردی با دوسپسر مردم زدی بیرون😠

خودت باش😎مگه خودت چشه 
یه بار تو دوران دوستی با همسرم زنگ زد گفت کجای بیام دنبالت بریم بیرون بچرخیم حالا من بیرون بودم صدام ...

هههههه من بجات بودم باهاش کات میکردم 

خودت باش😎مگه خودت چشه 
خخخخخ ایول به مامانت حق داشته ماله خودتو ول کردی با دوسپسر مردم زدی بیرون😠

😀😀جونی بود دیگه همیشه ام تا میرسیدیم زنگ میزد تا خونه بودم زنگ نمیزدا همینکه میرفتم دست رو میزاشت رو زنگگگ رو گوشی😂😂

هههههه من بجات بودم باهاش کات میکردم 

انقد میپیچوندم🤣🤣با دوستم هنوز دوستیم و صمیمی تازه اونموقع ها به دوستم میگفت نسیم دست تو سپردم هواست بهش باشه🤣🤣

😀😀جونی بود دیگه همیشه ام تا میرسیدیم زنگ میزد تا خونه بودم زنگ نمیزدا همینکه میرفتم دست رو میزاشت ...

هههه یادش بخیر چه دورانی بود من یه نوکیا ساده داشتم میزاشتم تو سوتینم بعد نور میزد موقع زنگ خوردن مامان گفت باز اونجات نورانی شد 😁

خودت باش😎مگه خودت چشه 
انقد میپیچوندم🤣🤣با دوستم هنوز دوستیم و صمیمی تازه اونموقع ها به دوستم میگفت نسیم دست تو سپردم هواس ...

دیگه خودش میدونسته مقاومت بی فایدس تو آدم نمیشی😁

خودت باش😎مگه خودت چشه 
هههه یادش بخیر چه دورانی بود من یه نوکیا ساده داشتم میزاشتم تو سوتینم بعد نور میزد موقع زنگ خوردن ما ...

جووون عجب جایی  

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
هههه یادش بخیر چه دورانی بود من یه نوکیا ساده داشتم میزاشتم تو سوتینم بعد نور میزد موقع زنگ خوردن ما ...

😂😂ویبره داشت لامصب انگار تشنج کرده بودی

2706