2737
2739
اصلا فکر نکنم تو اصفهان جایی که همه مغازه ها کنار هم از یه صنف باشن پیدا کنی کلا خرید تو اصفهان خیل ...

چرا چهارباغ پره لباس فروشه ولی خودم من به عنوان اصفهانی میرم‌شاهین شهر با کلاس تره

همه چی درست میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا چهارباغ پره لباس فروشه ولی خودم من به عنوان اصفهانی میرم‌شاهین شهر با کلاس تره

کدوم چهارباغ عزیزم ؟ چهارباغ بالا رو میگی؟ حد فاصل دروازه دولت و میدان انقلاب؟ اونجا که خیلی جنس هاش بیخودو خزه. نمیدونم اخیرا رفتی یا نه. قبلنا بد نبود. ولی دو هفته قبل رفتم خیلی بد بود

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
2728
اصلا فکر نکنم تو اصفهان جایی که همه مغازه ها کنار هم از یه صنف باشن پیدا کنی کلا خرید تو اصفهان خیل ...

اتفاقا تو اصفهان هر خیابونیش مخصوص ی سری مغازه خاصه 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
من که خودم میرم شاهین شهر خرید میکنم‌لباساش شیک تره اصفهانه خداییی

کجای شاهین شهر مغازه خوب داره؟

من خیلی تعریفشو شنیدم ولی نمیدونم کجا باید برم دقیقا

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
طرفای خاقانی نظر هم شیکه

آره اونجاها شیکه ولی تنوع نداره باز. دقت کردی؟ تو یه خیابون هم کفش هست و هم مانتو و همه چی

شهراهای دیگه پاساژهای بزرگ داره که هر طبقه فقط به یه کالای خاص مثلا مانتو اختصاص داره با کلی تنوع جنس

2738
آره اونجاها شیکه ولی تنوع نداره باز. دقت کردی؟ تو یه خیابون هم کفش هست و هم مانتو و همه چی شهراهای ...

اره مثلا من خرید تو مشهدو خیلی دوس دارم

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
اره مثلا من خرید تو مشهدو خیلی دوس دارم

دقیقاا زدی به هدف . من هر وقت میرم مشهد یه عالم اونجا خرید میکنم . چون میدونم بعد تو اصفهان اونهمه تنوع جنس گیرم نمیاد

2706