2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو خرید راستی خیابان شیخ صدوق برای خرید چطوره ؟ کسی رفته 

میگن طرف میدان امام لباس ایناش قیمتش خوبه راست میگن ما دوشنبه مسافر شهرتونیم 

خدایا امیدم به توست ناامیدم مکن  
2731

قیمتشو کاری ندارم عزیزم  میخوام خریدم شیک باشه   اره راست مین اونجا قیمتش مناسبه

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه

نه بپیچ برو 4باغ بالا یا نظر

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

کجاش؟؟؟؟؟؟ نه تومیدون عمده فروشی هست.

شاید چهارباع بتونی خرید کنی

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2738

فکر کنم اونطرفها گرون باشه چون معازه هاش خیلی شیکه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
چرا شیخ صدوق خوب نیست 

اخه اونجا مغازه هاش تک و توکه من شخصا دوس دارم همه چی پیش هم باشه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

میدون امام یا نقش جهان کجاش لباس شیک داره؟!! من که اطراف میدون امام مغازه شیکی نمیشناسم.  

همون نظر باید بری

کلا تو اصفهان هر نقطه شهر چیز قشنگی دیدی باید بخری. مثل شهرهای دیگه خیابون هایی که بورس یه چیز باشن نداره. فقط کفش.

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
فکر کنم اونطرفها گرون باشه چون معازه هاش خیلی شیکه

گرونیش برام مهم نیست میخوام خریدم خوب باشه  فقط میخوام شیک باشه  کجا برم    برای خرید روزانم که نمیخوام  یه بار میخوام بخرم پولش اصلا مهم نیست   کجا برم

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه
2706