2733
2734
عنوان

پیشگویی نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5864 بازدید | 213 پست
خجالت نمی کشند....درسته من تو زندگیم مشکل دارم،درسته مثل یه مرد دارم کار میکنم،ولی نه هیچوقت از این ...

ببخشيذ من وسط تاپيكت زياد حرف زدم استارتر🌈

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خیلی خوبی،ولی بخدا اجازه ندارم.

بهشون فکر نکن .دوستانه و خواهرانه .روح و روانتو بهم میریزن .جاییم دیگه نگو تا اذیت نشی 

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
من به اندازه کافی در این زمینه مطالعه داشتم. نیازی نمیبینم که از خودم مواظبت کنم اتکای من به خداست. ...

تو که اینقدر راحت تهمت میزنی و گناه کسی میشوری،مواظب باش که خودت مثل من درگیر نشی،منم توکلم همیشه به خدا بوده، ولی بعضی وقتا آدم از یه جاهایی ضربه میخوره.....این هفته صدقه زیاد بده...از روی دوستی میگم نه از سر لج حرفات....تو که اینقدر اعتقادت بخدا زیاده...یاد بگیر تهمت هم نزنی

2742
2738

من که نفهمیدم مشکلت چیه ولی انشاءالله خدا خودش زودی حلش کنه😘و خوب بشی

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
تو که اینقدر راحت تهمت میزنی و گناه کسی میشوری،مواظب باش که خودت مثل من درگیر نشی،منم توکلم همیشه به ...

کدوم تهمت؟مگه گفتم انجام دادی؟ گفتم این تنها راهش. جن که نمیاد مفتی سرویس بده به آدم. 

همچون مگسان روی پلیدی منشین /زنبور عسل باش رفیق گل باش
رنگین کمان میگه

من اصلا کسی رو قصاوت نمیکنم

ن میگم راست میگی ن دروغ

ولی دروغ چرا ب این چیزا اعتقاد دارم.

ولی من همیشه فکر میکنم بنده بده خدام اینم حس منه دیگه  

و بشدت از جن و روح و...میترسمااا

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
کدوم تهمت؟مگه گفتم انجام دادی؟ گفتم این تنها راهش. جن که نمیاد مفتی سرویس بده به آدم. 

پیام هات بخون اصرار داری این رو بگی،بیخیال،من زود فراموش میکنم.برام دعا کن،راحت بشم

رنگین کمان میگه

من حدس ميزنم فقط تازه جنبه فان هم داره😖🌈😅

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2706