2752
2734
عنوان

نگران دخترم که کلاس اولیه نکنه مردود بشه 😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1351 بازدید | 95 پست
خوب پس مشکلت کجاست؟ بعدم اخه کی کلاس اولو مردود میشه.اونم وقتی درساش خوبه.تازه چند ساله که دیگه نمره ...

بچه های کلاسشون گفتن خاله دخترت گریه کرد هیچی نتونست بنویسه برگه سفید و خالی داد به معلم 

منم هنوز امروز بعدازظهر میخوام برم از معلم بپرسم

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
کی عزیزم شهریور یا همین حالا

عزیرم‌پابه‌اول اصلا امتحانات پایان ترم معنا ندارد. مهم عملکرد بچه تون در طول سال. اگر در طول سال ضعیف بوده خب ضعیفه ولی اگر فقط برای امتحانش برگه رو سفید داده خب فرق می‌کنه. پسر خواهر شوهرم دوم دستش خیلی کنده امتحانای که جا میمونه معلمش برگه شو میده ببره‌خونه‌حل‌کنه چرا چون اصلا پایانی برای اونا تاثیر زیادی ندارد.‌

باید با معلمش صحبت‌کنین

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ولی خوب روز آخر فهمیدم از ریاضی هیچی بلد نیست

چقد زود متوجه شدین!!!

تا الان کگه باهاش کار نکرده بودین

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
2731
عزیرم‌پابه‌اول اصلا امتحانات پایان ترم معنا ندارد. مهم عملکرد بچه تون در طول سال. اگر در طول سال ضعی ...

ممنون عزیزم حتما امروز با معلمش صحبت میکنم 

حتی دوروزم براش معلم خصوصی گرفتم معلم خصوصی گفت دیراوردی هیچی بلد نیست 

عزیزم باور کن انقدر مهم نیست که شما از الان داری به بچت استرس وارد میکنی 

خدایی نکرده اگر بخاطر استرس مشکلی پیدا کنه شما راضی میشی؟ 

اصلا بهش استرس وارد نکن فقط سعی کن به صورت بازی و تفریحی پایه اشو قوی کنی، باهاش درس کار کن، روی تمرین و تکرار سخت گیری کن ولی هیچوقت بهش استرس وارد نکن هیچوقت 

عزیزم من به شما توصیه میکنم معلم خصوصی پرش کلاس اول درس ریاضی رو بگیر تابستون بزار یه روز باهم ببینید اون تمرین کنه فرداش تو معلم شو و ایراداشو بگیر تا برای سال بعد قوی باشه 

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
بله عزیز امتحان گرفتن برگه امتحانی دادن بهشون  من ماه گیش از معلم درسشو پرسیدم گفت رضایت بخشه ...

عیب نداره عزیزم حالا اگه مردود بشه هم مگه آسمون میاد زمین

بخاطر یه امتحان اونم کلاس اول انقد به خودت و اون طفلی فشار نیار

استرس برای بچه ها مشکل سازه حتما معلمشم درک‌کرده که استرس گرفته

بهش بگو تلاشتو بکن نتیجه هرچی شد فدای سرت

ممنون عزیزم حتما امروز با معلمش صحبت میکنم  حتی دوروزم براش معلم خصوصی گرفتم معلم خصوصی گفت دی ...

معلم خصوصی گفت سفید نمیده برگه رو ولی خوب ذهنیارو بلد نیست هیچی

عزیزم من به شما توصیه میکنم معلم خصوصی پرش کلاس اول درس ریاضی رو بگیر تابستون بزار یه روز باهم ببینی ...

ممنون عزیزم از راهنماییت سی دی هست

عزیزم باور کن انقدر مهم نیست که شما از الان داری به بچت استرس وارد میکنی  خدایی نکرده اگر بخاط ...

چشم عزیزم باید اول به خودم مسلط باشن آخه میگم میون اون همه بچه چرا بچه من تک فرزندم هست ولی کم کاری از خودم بود فکر نمیکردم امتحانی درکار باشه اونم به این سختی 

انقد به خودم و دخترم استرس وارد شده حالم بده

نگران نباش بچه کلاس اول اصلا تباید بغهمه امتحان و استرس چیه. بعدش نمرات سرکلاسی داره اصلا نگران نباش اگه اونا خوب باشن همونو میذاره.سخت نمیگیرن