2737
2734
عنوان

پیشگویی نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5864 بازدید | 213 پست
رفتم دنبال دعا نجاتم بده،بدتر اومدن تو زندگیم

خونه مادربزرگ من چندین سال جنا باهامون زندگی می کردن. خاانما حضورشونو حس می کردن اما آقایون رسما می دیدنشون یا به شکل واقعی یا به شکل افراد خونه. اما اذیت نمی کردن

امیدوارم زودتر به آرامش برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه مادربزرگ من چندین سال جنا باهامون زندگی می کردن. خاانما حضورشونو حس می کردن اما آقایون رسما می ...

ممنون دعام کن....من با یه دعانویس موکل دار بحثم شد،شاید کار اون باشه انداخته تو جونم

ممنون دعام کن....من با یه دعانویس موکل دار بحثم شد،شاید کار اون باشه انداخته تو جونم

اگه ناراحت نمیشی بهت پیشنهاد می کنم یه سر به روانشناس هم بزنی. شاید مشکل از جای دیگه باشه. می دونی جنا بدون اجازه خدا کاری رو نمی کنن مگر اینکه جنای خاطی و نافرمان باشن

2728
نه ناراحت نمیشم،بهم پیش روانشناسی بالینی خوبه؟

آره. اگه بتونی پیش یه روانشناس خوب بری یا حتی قبلش با این روانشناسای تلفنی صحبت کنی شاید بتونن کمکت کنن یا نیاز به درمان داروی داشته باشی و معرفیت کنن به روان پزشک

همین کافر هست که زندگیم نابود کرده

اصلا اینجوری بهش نگاه نکن. با خودت تمرین کن. هیچکس تو ذهن و زندگی تو نیست. این فقط تصورات و قدرت بالای ذهن توست. منتها داره علیه خودت استفاده میشه ازت. مطمئنا خدای بزرگ مارو از شر شیاطین و نیروهای ناپیدا در امان نگه میداره

2738
ممنون چه خوبه درکم میکنی

عزیزمی. ببین نمی دونی این قدرت ذهن ما ادما چیکار می کنه. وقتی می تونه کاری کنه با سیر و سلوک چشم بصیرتت باز بشه یا مثل مرتاضا بتونی با تکیه به عصات رو هوا بشینی یا از روی آتیش رد بشی... شک نکن تونسته کاری بکنه تو قدرت پیشگویی یا همون حس ششم بالاتر رو به دست بیاری. متاسفانه چون نمی تونی خوب کنترلش کنی داره اذیتت می کنه.

من از اینکه بخوای پیشگویی یا پیش بینیم کنی هیچ هراسی ندارم. چون می  دونم نیروهای منفی و یا جنی وجود نداره که بخواد تورو کنترل کنه و از طریق تو وارد زندگی من بشه

چون ما سالها باهاشون (جنا) زندگی کردیمو اونا هر از گاهی شیطنتشون گل می کرد و وسایلو جابه جا می کردن یا می بردنو میاوردن

من قزاوت نکردم.منم مسله شما علم غیب دارم.

شما گفتی اگه نیاز به پول داری برو دنبال یه حرفه و کاری،طوریکه انگار با پیشگویی پول در میاوردم،تاپیک های قبلیم رو هرکسی بخونه میتونه زندگی من رو بگه....این علم غیب نیس که شما میگی...زمانی که تونستی چیزی غیر از تاپیک های خودم بهم تحویل بدی میشه علم غیب

2706