2733
2734
عنوان

پیشگویی نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5864 بازدید | 213 پست
امکان نداره یا انجام دادی یا رفتی پیش جن گیر که در مورد دوم میان زندگیتو به جهنم میکشن نه که واست خب ...

من فقط خیلی کتابش مطالعه کردم خیلی...الکی تهمت نزن و گناه کسی نشور....خودت هم مواظب خودت باش خیلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تحت درمان هستم و درمانم رو خراب نمی کنم

اگه واقعا تحت درمانی پس نباید حرفایی بزنی که من رو وسوسه کنی ادامشو ازت بشنوم !  یا بگو یا اگه بازم بگو 😑😐

تو خوبی ؛ مثل خاطره ی یکبار سفر به شمال                        برای یک خانواده ی فقیر ...!                              ♤ تو همیشه در یادِ منی ♤ 
2742
گل کاشتیاااا ایول 😘 کپ کردم😀 و عایا مشکلم حل میشه و به حاجتم میرسم اینم میتونی بگی یا نه!?

انشاءالله كه حل ميشه عشقم🌈❤️من پيشگو نيستم فقط حدستون ميزنم❤️

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
باشه چشم نمیگم وسوسه نشی

وا 

تو گفتی دیگه تمام شد ! وسوسه شدم 

باید ادامشم بم بگی

تو خوبی ؛ مثل خاطره ی یکبار سفر به شمال                        برای یک خانواده ی فقیر ...!                              ♤ تو همیشه در یادِ منی ♤ 
انشاءالله كه حل ميشه عشقم🌈❤️من پيشگو نيستم فقط حدستون ميزنم❤️

خداکنه عزیزم😘😘😘😘یجوری حدس زدی که دهنم باز موند😀بسته هم نمیشه😂

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2740
من کار و..پیشگویی میکردم دیروز هم خیلی ها رو من گفتم،چرا دیروز نگفتی اشتباه گفتی،الان میگی.....در ضم ...

دوست عزیز درسته شما شرایط سختی داریدو نیاز ب پول دارید.اما این فکر که بتونید با این روش امرار معاش کنید.خیلی براتون دردسر ساز میشه.پس بهتره بعنوان سرپرست خانواده دنبال یک حرفه باشید

😑😑😑😑😑😑

گفتی  چیزهای جالبی از من تو ذهنت نیست

دوست عزیز درسته شما شرایط سختی داریدو نیاز ب پول دارید.اما این فکر که بتونید با این روش امرار معاش ک ...

خانم عزیز بفهم چی میگی،مگه کسی پول گرفته که شما اینجور میگی؟از بچه‌های اینجا بپرس ببین من از کسی پول خواستم که چرت وپرت میگی...من رو قضاوت نکن.و بفهم چی میگی...گرفتار میشیا

منم بگو دیگ راسی میگم میبینم تاپیک میزنن ک حدستون میزنیم خدایی ینفرچنتاچیزو دزس گف ب من

ادم مغروري هستي ازاونايي كه خودشون گاهي خودشونو تو دلشون تاييد ميكنن،تلاش كردي به جاهايي كه ميخواي برسي تايه جاهايي رسيدي تايه جاهايي هم نه،يكمي خنثي هستي يعني تصميم ميگيري يه كاري انجام بدي تا دم انجامش ميري بعد شل ميشي،وقتي از چيزي ناراحت بشي بيشتر ميريزي تو خوذت و فكر ميكني بقيه از رفتارت تشخيص ميدن دلخوري ولي اينجوري نيست سعي كن رك باشي

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2706