2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید بری دکتر شاید پلیپ رحم داشته باشی

آخه تا الان چند تا دکتر رفتم آزمایش و سونو همه چی دادم میگه مشکلی نیست تازه  زمان پریودم نامنظم بود ی سالی انواع قرص آل دی مصرف کردم بعد که میخواستم قطعش کنم نمیشد فکر کنم همش لکه بینی میشدم طولانی تا قرص نمیخوردم خوب نمیشد الان سه ماهه قرص نخوردم همش لکه بینی میگیرم ورزش هم که میکنم دیگه بدتر

حتما یه مشکلی هست

لکه بینی الکی که نمیشه

سونو فایده نداره

هیستروسکپی باید بکنی

البته خود این قرصهای جلوگیری جدار رحم رو داغون میکنه 

ای گم شده در رویا     جادو کن و پیدا شو              من تشنه دیدارم     آغوش محیا شو
2738

از راه واژن دوربین میفرستن داخل کامل رحم رو بررسی میکنن اگه مشکلی باشه مثل ملیپ و میوم و فیبرم و... خارج میکنن میدن آزمایش

با بیهوشی هست تو اتاق عمل 

همون روز مرخص میشی

ای گم شده در رویا     جادو کن و پیدا شو              من تشنه دیدارم     آغوش محیا شو
از راه واژن دوربین میفرستن داخل کامل رحم رو بررسی میکنن اگه مشکلی باشه مثل ملیپ و میوم و فیبرم و... ...

آخه من میگم اگه مشکلی بود نباید سونو نشون میداد

البته یکم تنبلی تخمدان دارم ربطی به اون نداره یا از عوارض این قرصا که قطع کردم نمیتونه باشه؟

آخه من میگم اگه مشکلی بود نباید سونو نشون میداد البته یکم تنبلی تخمدان دارم ربطی به اون نداره یا از ...

عوارض قرص میتونه باشه

سونو خیلی چیزا رو نشون نمیده

برو دکتر

چرا سونو خیلی چیزها رو نشون نمیده .پس دکترها برای چی سونو مینویسن؟

به خاطر اینکه نمیخوان هر سری مریضا رو بیهوش کنن هیستروسکپیشون کنن!