2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگذریم..........روزها میگذشت مینا میگفت میخواییم بچه دار بشیم یادمه چقدر ذوق کردم چقدر خوشحال شدم از ذوقم رفتم برای بچشون یه دست لباس و چندتا عروسک گرفتم گذاشتم تو کمدم. ولی یه سال گذشت و خبری نشد منم هیچوقت نپرسیدم ازش اینم بگم بعضی وقتا مینا خونه ما بود سعید از سرکار میومد که با هم برن خونه همیشه بغلش میکرد و میبوسیدش. عشق سعید و مینا هیچ مرزی نداشت مرزشون خیانت بود اینو مینا بهم گفته بود.

2731

روزها میگذشت و هیچ فاصله ای بین مینا و سعید نبود و همچنان عاشق و دلخسته ی هم بودن همچنان دلشون برای هم تنگ میشد . من نامزد کردم با پسر دوست مامانم همو دوست داشتیم ولی هیچوقت اون عشق بین مینا و سعید و درک نکردم. من عقد کردم و در حال خرید جهیزیه و ملزومات عروسی بودیم تا اینکه یه اتفاق مهیب افتاد.....

چقدیلدابیخودبوده🤢🤮

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.
2740

مینا از پله ها رفت پایین و رفت سمت در کوچه دیدم ماشین نامزد مریم (همون همکار مینا) جلوی دره نمیدونم اون چی بش گفت که مینا با همون لباسا (لباسش باز نبود ولی مخصوص بیرون هم نبود) سوار شد از اینجا به بعد همه چیز عوض شد.

2706