2737
2739
عنوان

دوستان میشه لطفا بیاین کمک!!گیج شدم +عکس بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1916 بازدید | 296 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه دوووو  وووووووستم باردا ری برا منم دعا کن ارزو ب دل نمونم منم افدام کردم علاءممم دارم ولی میترسم بی بی بزنم نااامید بشم وایسادم موعدم بشه 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار  
2731
مبارکه دوووو  وووووووستم باردا ری برا منم دعا کن ارزو ب دل نمونم منم افدام کردم علاءممم دارم ول ...

انشالله خدا واسه همه درست کنه واقعا دعا میکنم 😗

آیا واقعا فک میکنی مثبته؟

2738
پری هام ۲۸ بوده با دارو ماه پیش از ماه پیش دوفاستون شروع کردم شد ۳۰ روزه الان ۳۱ پری ام 😐

منکه فکر میکنم زود گذاشتی بزار ۶روز عقب بندازی دقیق ترین جوابو میده البته با ادرار اول صبح که غلیظ تره

۴ ساله منتظرم 😢

عزیزمممم میدونم خیلی سخته چون من خودم دو سال انتظار کشیدم خسته شده بودم تو که چهار سال باز بیشتر بوده 

آزمایش بده فردا تا خیالت راحت بشه که ببخشید حتی اگه یک درصد اشتباه باشه بعد نخوره توی ذوقت چون خودم برام پیش اومده ميگم که البته با این وضعیت انشالله جواب گرفتی و بارداری 

خدا جونم مرسی که نی نی منو گذاشتی تو دلم مراقب کوچولوم باش بیمه ی حضرت علی و حضرت فاطمه میکنم نی نی مو خدا جونم هیچکی رو چشم انتظار مامان شدن نذار به همه نی نی بده ممنون يه صلوات برای کوچولوم مهمونم کن
2706