2737
2734
عنوان

دوستان میشه لطفا بیاین کمک!!گیج شدم +عکس بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1916 بازدید | 296 پست

قربونت بشم غصه نخوریا مثبت فک کن..منم الان برات ۹۰تا قل هوا الله میخونم و یه زیارت عاشورا با صد لعن و صد صلوات 

توکل به خدا کن سوره عصرو بخون دلت آروم شه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
قربونت بشم غصه نخوریا مثبت فک کن..منم الان برات ۹۰تا قل هوا الله میخونم و یه زیارت عاشورا با صد لعن ...

وای شرمندم کردی ممنونم بهترین هدیه رو امروز بهم دادی😢

انشاالله جبران کنم🌷

الان نمونه ازم گرفت گفت ساعت ۱ جواب میده 😑🙄

خیلی ممنونم ازت ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااآاااااااااااام دوستااااااااااااان

مثبت بوووووووووووود🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

خیلی گریه کردم😢😢😢😢😢😢 برای همتون خیلی دعا کردم انشاالله همتون حاجت روا بشین و خدا به تک تک تون فرزندانی سالم و صالح عطا کنه

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

ممنونم از همه محبتاتون

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2728
سلاااآاااااااااااام دوستااااااااااااان مثبت بوووووووووووود🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 خیلی گریه کردم😢😢� ...

سلام عزیزممممممم الهی شکر صد هزار مرتبه تا همین الان داشتم دعا میخونم واست ،به بابای بزرگوارت بگو برا سلامتی فرزندت دعا کنه که خدا واست حفظ کنه دعای باباها خیلی تاثیر داره ،الهی شکر دلم اروم شد کلی تو فکرت بوبودم

از الان حسااااااااااابی مواظب باشیآ دیگه لازم نیس توصیه ها رو 😂😂😂😂😂💕😍الهی شکررررررررر

خیلی ازت ممنونم خیلی برات دعا کردم

قربونت عزییییییزم لطف کردی دعا کن منم ناامید نشم این ماه..اقات واقعا باور کرد دیگه؟واکنشش چی بود؟؟😂😁😁

سلام عزیزممممممم الهی شکر صد هزار مرتبه تا همین الان داشتم دعا میخونم واست ،به بابای بزرگوارت بگو بر ...

خیییییییلییییییییی ممنونم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

انشاالله بهترین نتیجه رو خدا خودش به حق امام رضا برات درست کنه

❤❤❤❤❤❤❤❤

برات دعا میکنم....

حتما امیدوار باش به رحمت خدا... من وضعم خیلی پیچیده شده بود... خدا بخواد همه چی حله... انشاالله در بهترین زمان اولاد سالم و صالح نصیبت کنه

😍😘😍🤗😍😘🤗🤗😚😙😗

2740
خیییییییلییییییییی ممنونم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 انشاالله بهترین نتیجه رو خدا خودش به حق امام رضا برات درس ...

عزیزممممم مبارکه گلی 

از این به بعد مسئولیتت سختتره خیلی خیلی مراقبت کن عزیزم انشاء الله صحیح و سالم بدنیا میاد و زیر سایه پدرو مادر بزرگ میشه😊

اللهم عجل لولیک الفرج
ممنونم عزیزم التماس دعا دارم 😔

فدات بشم مامان گلی 

سوره یاسین و زیارت عاشورا زیاد بخون 

بعد اینک شما الان زیاد نباید آنلاین باشیا🤔🤔🤔

اللهم عجل لولیک الفرج