2737
2734

اقا ما رفتیم و مثل همه دخترای مجرد که تو جمعی مورد توجه قرار میکیرن یا دربارشون پرس و جو میکنن و ... برا منم پیش اومد و به گوشمون رسید که دارن امار درمیارن 

حالا قسمت خنده دار اینکه خواهر اقا پسر محترم مد نظر از طرف خانواده مامور شده بود بیاد قد منو بسنجه 😅

سرپا وایساده بودیم و داشتیم خداحافظی میکردیم با یه عده دیگه یهو یه دختره اومد دقیقا کنارم و راست وایساد و با چشم شونشو کنار شونم اندازه میگرفت ببینه من تا کحاشم 🤣 از خونه که اومدیم بیرون مامانم بهم گفت دختره رو دیدی چیکار کرد گفتم اره حواسم بود خخخ 

من قدم ۱۵۷ 

دوست داشتم کمی بلندتر بود در حد ۱۶۳ اما الانم مشکلی باهاش ندارم ولی حرکتش خیلی خنده دار بود  حس کردم چه خانواده ظاهر بینی هستن 

فکر کنم قیافم مورد پسند واقع شده بود نوبت قد و هیکلم بود 😅

من بودم 

خودم بر می گشتم  قدمو  می گفتم 

ب زحمت نیوفتن بنده های خدا 🤪🤪

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یه خواستگار داشتم مامان پسره جلسه اول اومده بود منو ببینه که پسند بشه برن با پسر و اقاشون بیان ...بعد اینکه رفته بود گفته بود دختره خیلی کوچیکه قد و قوارش...انقد ناراحت شدم از حرفش من ۱۵۵

💙

موردی نداشت بنظرم،،،،فقط طرف یکم ناشی و تابلو عمل کرد همین

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740

فقط با شخصی ازدواج کنید که انتخاب خودش باشید😊

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
من یه خواستگار داشتم مامان پسره جلسه اول اومده بود منو ببینه که پسند بشه برن با پسر و اقاشون بیان .. ...

قسمت نبوده  عزیزم وگرنه جذابیت به هیکل نیست والا☺️

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢

واااااا بدم میادازاینجورادمای کولی

عزیزم دقت کن توانتخابتا خخخ پس فردا توچیزای دیگم سرک میکشن

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه
2706