2737
2739

مادر و دوتا خواهرای شوهرم که اومده بودن منو ببینن رفته بودن گفته بودن همه چیش خوبه منتها بنظرم باباش کار نمیکنه چون وضع مالیشون خوب نیست.  همسرمم فرداش زنگ زد و گفت بابات چرا نمیره سر کار؟ مشکلی داره؟؟؟؟ با تعجب گفتم خب بابام بازنشسته ست که. خلاصه به زور خانواده اش رو هفته بعد اورد خواستگاری. کل مراسم هنگ بود. تازه فهمیده بود مادرش و خواهراش بخاطر داماداشون بهش دروغ گفته بودن. خواهراش دوس نداشتن عروسشون سرتراز خودشون باشن😉😝😝😝😂

مادر و دوتا خواهرای شوهرم که اومده بودن منو ببینن رفته بودن گفته بودن همه چیش خوبه منتها بنظرم باباش ...

وااااا 

عجبا غریبا واقعا 🤔🤔🤔🤔میتقیم میگفتن راضی نیستیم شرف داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم تواین تاپیکت پست بذارم که احمق دروغگو حداقل میخواهی خالی ببندی اساسی خالی ببند ۲۴ مهرگفتی خواس ...

چقدر انسان خار و سطح پایینی هستی  🤣

یعنی هیچی رو برات توضیح نمیدم تا تو کفش بمونی 

حالا برو بگرد اگه فهمیدی جریان چیه به خودت لطف کردی اگرم نفهمیدی اونی که احمقه تویی 

چقدر انسان خار و سطح پایینی هستی  🤣 یعنی هیچی رو برات توضیح نمیدم تا تو کفش بمونی  حالا ...

همچین تحفه ای که توکفش بمونم اندازه دستشویی رفتنمم وقت نمیزارم که برم بگردم ببینم جریان چیه مثلا چیه که بخوام بفهمم به خودم لطف کنم بدوبرو بابا

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
2728
همچین تحفه ای که توکفش بمونم اندازه دستشویی رفتنمم وقت نمیزارم که برم بگردم ببینم جریان چیه مثلا چیه ...

اونقدر پیگیر بودی که بیای تو یه تاپیک دیگم پس زر نزن 😅

خدا شفات بده 

هم بی ادبی هم بقول خودت احمق