2737
2734
عنوان

بی بی چک جواب میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مبارکههههه......مبارکه....... کمرنگ پرنگیش مهم نیست.لقاحت دیرتر بوده که کمرنگه......مبارکه مامان شد ...

خدا از زبونت بشنوههه😍😍😍 انشالله ک مثبت باشه

خدایا یعنی میشه تیکر واقعی شه
2738
هاله انداخت😔 باید پررنگ میبود😫

وااااای مبارکههههههه نه دیگه هاله هم درسته و مثبته

دیدی دیشب گفتم بزار☺☺☺

خیلی خوشحال شدم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
نمیدونم الان باردارم یا نه .ولی گه گاهی تخمدان چپم تیر میکشه

طبیعی هست اول بارداری

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
انشالله دو خطی ک میبینی پرررررررررررنگ باشه 

هاله هم خوبه دیگه هاله اش خیلی کمرنگ بود یعنی قابل مشاهده بود

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
2706