2733
2734
عنوان

بی بی چک جواب میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 103 پست
ان شاالله باردار باشی عزیزم  شنیدم احتمالش هست آزمایش خون با تاخیر مثبت شه

اخه تاخیر یه روز دو روز نه پنج شش روز😔میدونم نیستم فقط نمیدونم این پری چرا نمیاد

خدایا یعنی میشه تیکر واقعی شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه تاخیر یه روز دو روز نه پنج شش روز😔میدونم نیستم فقط نمیدونم این پری چرا نمیاد

ان شاالله مشکلی نباشه

لطف و رحمت الهی هر لحظه شاملم میشود و بزودی خداوند مرا غرق نعمتهایش میکند🤲🏻
2728

عزیزم نا امید نباش خواهره من کلی ازمایش خون داد همش منفی بود. بیبیچکشم منفی بود. دکترشم میگفت کیسته. بعد دو ماه مشخص شد بارداره. 

منم خودم همین مشکلو دارم هنوز پریود نشدم با اینکه قرص پروژسترونم خورده بودم. دیگه کفرم در اومدچهار روز پیش خودم امپول پروژسترون زدم.  الان منتظرم پریود شم. اگر نشدم دیگه میرم دکتر ببینم چه مرگم شده. 

اخه همه علایم بارداریم دارم

2738
عزیزم نا امید نباش خواهره من کلی ازمایش خون داد همش منفی بود. بیبیچکشم منفی بود. دکترشم میگفت کیسته. ...

نمیدونم والا هر چیزی ممکنه 

پریودیت منظمه؟

نه منظم نیس. واسه همین دکتر قرص مدروکسی پروژسترون و متفورمین واسم نوشته. میخوردم دقیقا هفت روز بعد پریود میشدم. این ماه با اینکه خوردم هنوز نشدم. به دکتر گفتم. گفت دو هفته دیگه ازمایش خون بده اگه منفی بود امپول بزن که پریود شی. ولی من حوصله صبر کردنو استرس نداشتم. زدم امپولو گفتم هر چی بادا باد. یا پریود میشم که هیچی. یا اگه نشدم میرم سونو واژینال .

😔😔😔منو چی میگی

الهی

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
نه منظم نیس. واسه همین دکتر قرص مدروکسی پروژسترون و متفورمین واسم نوشته. میخوردم دقیقا هفت روز بعد پ ...

والا چی بگم فقط انشالله باردار باشی

والا چی بگم فقط انشالله باردار باشی

سلام خوبی چه خبرپریود شدی ؟

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم