2737
2734
عنوان

تَــرفندهاي رفتــار با خانواده همســر👨‍👩‍👦‍👦

| مشاهده متن کامل بحث + 47421 بازدید | 1049 پست
فعلا ک جور دیگه رفتار میکنم کامل , دارم عوض میشم... فقط دست ازسرم برنمیدارن ,هنوز اون زینب احمقو میخ ...

دور از جون 

کم کم درست میشه البته خب این وسط قطعا تنش هاییم ایجاد میشه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عاشقتم واقعا مطالب خوبی داری حالا بگو من چیکار کنم؟؟ همیشه وقتی جاریم میاد خونه ی مادرشوهرم، زنگ میزنن مارم دعوت میکنن کلا سفره انداختن و جمع کردنش ب عهده ی هممونه هم پدرشوهرم هم شوهرم و برادرشوهرم و ما.مادرشوهرم مارو دیدنی میشینه دیگ اصلا بلند نمیشه فک میکنه ما نوکریشم ظرفاشم میشوریم خشک میکنیم واقعا نمیدونم چیکار کنم؟

بره ب درک بخدا انقد ک زن اون از بدی ما پیشش میگه من نمیگم،من اصلا با زندگی اونا کاری ندارم اونا بخیل ...

خواهش میکنم حقشه واقعا،اره نمی دونم اصلا جنس این ادما از چیه اصلااااا محلشون نده کی از کی کمتره؟

مهربووونم بات میمونمممم  
2728
همه ي اينارو به شوهرت بگو ،بگو دوست داري مستقل باشي.بگو اول زندگيمونه ميخوام بيشتر باهم باشيم و تنها ...

آره منم همش هر جا ميخوام بوم ب شوهرم يواشكي ميكم دوتاييي بريم فلان جا دوتايي حال كنيم يعني بهش ميگم بيا خودمون بريم ب كسي نگو حالت راز بازي و اينا ميشه اونم نميگه هروقت اينو نميگم همه ميوفتن دنبالمون

من خانواده ی شوهرم مااااهن خواهر شوهرام همیشه معترضن ک مامانشون عروسارو بیشتر از اونا دوست داره اصلاااا دخالت نمیکنن هیچ کدومشون من هنوز عقدم ولی دیدم وقتی میرن خونه ی جاریام چقد همکاری میکنن و سعی میکنن کار میزبان و کمتر کنن وقتیم میری خونشون اصلا توقع کار ندارن ولی خب درعوض خوبیشون ماهم همکاری میکنیم کلا خواهر شوهر و جاری همه مث دوستیم وقتی جمعیم همه سعی میکنن همه چی خوب پیش بره وقتیم نیستیم هرکی سرش تو زندگیه خودشه حرفاتون واقعا خوب و اموزندس ولی من نمیتونم ازشون استفاده کنم انقد ک جو صمیمیه خداااااااروشکر

واسه ی خوشبختیه من و همسرم صلوات بفرسین لطفا😍😘
خواهش میکنم حقشه واقعا،اره نمی دونم اصلا جنس این ادما از چیه اصلااااا محلشون نده کی از کی کمتره؟

خوبی کار اینجاس من ناراحت میشم شوهرم زمینو زمانو بهم میدوزه اتیششون میزنه الان رفته مسافرت گف برگردم دارم براش ببینم ب چ حقی راجب تو حرف میزنن،توام خوبه ک شوهرت محلش نمیذاره و هواتو داره

چرا انقد درگیر این هستین ک با خانواده همسر چطور باید رفتار کرد؟؟؟فک نمیکنین زیادی آدم حسابشون میکنین ...

من خیلیا رو دیدم که از نظر ظاهر و تحصیلات و ... عالی بودن ولی شعارشون این بوده که هیچکس برام مهم نیست و هرطور خودم بخوام رفتار میکنم و در نهایت حتی یک دوست نداشته و با کل فامیل قطع رابطه کرده :) 

دقیقا یک شخصیت منفور شده که هیچ کس رو برای روزهای خوشش هم نداره , چه برسه روزای سخت

من نمیدونم خانواده همسر شما چطورن که این حرفو میزنین 

ولی در کل ادم چون موجود اجتماعیه و قرازه همیشه تو جمع باشه بهتره که مواظب رفتارهاش باشه و گاهی مراعات بکنه , چع مقابل خانواده همسر چه مقابل فامیل خودش یا دوستاش و .... 

2740
من خیلیا رو دیدم که از نظر ظاهر و تحصیلات و ... عالی بودن ولی شعارشون این بوده که هیچکس برام مهم نیس ...

کاملاحرفات درسته... بایدچندنفرو واسه خودت نگه داری.... خیلی ازفامیلاوافرادخانواده ی خودمونم تیکه میندازن یاحسادت دارن چطوربه سادگی میگذریم... من مشکلی باخانوادش ندارم ولی همسرم خیلی بچگانه رفتارمیکنه... 

خدامهربونترین است...
استار تر منم ی مشگلی دارم. بیشتر وقتا  ..وقتی که میریم بیرون خانواده شوهر مم باهامون میاد یا یه ...

عزيزم لج نكن و نگو نميام،به شوهرت بگو خيلي دوست دارم يه مسافرت دوتايي بريم ميدونم خيلي بهمون خوش ميگذره،يه دفعه كه يا خانواده شوهرت رفتي به شوهرت بگو دفعه بعد دوتايي بريم ،

فقط برقص،آدم بايد يه جاهايي رها شه😁
منکه هیچی ندادن بهمون درعوض هی میگیرن ... خونمون مال خودمونه ,هزارتومن کمک نکردن...  گیرمون ان ...

نمیشه دیوار بکشید حیاتتون رو جدا کنید؟؟

یادتان باشد اگر زخمی خوردید خوب مزه مزه اش کنید حتما نمکش اشناست💔
من اینکارا کردم ک.شما میگی زاگه بخوام تعریف کنم چند صفحه است...ولی جای اینکه خوب بشن سوارم شدن... ا ...

منم دقیقا بی نهایت باهاشون خوب بودم

طوری که اگر چیزی از شوهرم میخواستن از طرف من بهش میرسیدن

درد و دل میکردم باهاشون

الان به شدت پشیمونم 

چندماه روشمو عوض کردم الان خیلی احترام بیشتری میزارن

میرم خونشون زیاد کار نمیکنم میگم چون خودم حساسم به دیگران هم احترام میزارم شاید دوست نداشته باشن کسی بیاد تو آشپزخونشون اما اگر کاری داشتید حتما بگید انجام میدم جلو شوهرمم این‌و میگم

خونه جاریمم که پیش شوهرم فقط میشینم اونم میاد خونه ما کاری نمیکنه😂

بنظرم مهربان باشید 

اما رسمی 

بااحترام برخورد کنید و اجازه ندید زیادی راحت باشن چون به من گفتن با تو راحتیم ولی اون عروسشون میومد چون رسمی بود بیشتر هواشو داشتن

عزيزم لج نكن و نگو نميام،به شوهرت بگو خيلي دوست دارم يه مسافرت دوتايي بريم ميدونم خيلي بهمون خوش ميگ ...

استارتر..پستای منم بخون جواب بده ممنونم ازت واینکه تومیتونی پاکشون کنی؟؟؟

خدامهربونترین است...