2737
2734
عنوان

تَــرفندهاي رفتــار با خانواده همســر👨‍👩‍👦‍👦

| مشاهده متن کامل بحث + 47447 بازدید | 1049 پست
سلامت باشی والا بدی ازشون ندیدم خونشونم خیلی بزرگه یبار گفتم بذار برات جارو بزنم گف نه نمیخواد خسته ...

مادر شوهر منم تو دوران عقد اينطوري بود ولي امان و صد امان از الانش وقتايي ك ميبينه منو شوهرم خيلي خوبيم باهم ب يه بهانه يي واسمون دعوا درست ميكنه مثلا ً يهو ميگه مانتوتو چند خريدي هر قيمتي بگم چشاشو گرد ميكنه واييي گرونه مگه من نيستم هيچي نميخرم حالا وضعشون خوبه بخره ب جايي بر نميخوره

لباس خيليييي باز بپوش بگو اذيتم باردارم ميخوام مصلا با يه تاپ و شورت بگردم اين مدتو مامانت يهو مياد ...

شوهرم هیچ مشکلی نداره ,میدونه حق بامنه , همش طرف منه

ولی میگه اوناهم خانوادمم چیکارکنم ,ناراحت میشن من برم قصه میخورم یا نفرینم میکنن... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افراط و تفریط هر دوش بد هست شما افراطی محبت میکردی یه جاهایی هم لازمه نشون بدی طور دیگه ای هم رفتار ...

فعلا ک جور دیگه رفتار میکنم کامل , دارم عوض میشم... فقط دست ازسرم برنمیدارن ,هنوز اون زینب احمقو میخوان ک بهشون سرویس میده همش... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
مادر شوهر منم تو دوران عقد اينطوري بود ولي امان و صد امان از الانش وقتايي ك ميبينه منو شوهرم خيلي خو ...

وااای من هرچی میخرم بهشون نمیگم🤣ولی واقعا خیلی از لباسای مجردیمو دارم ک همشون نو و مرتبن همش فک میکنه هرلباسی دارم واسه دوران مجردیمه

2731
به بچه هاتون ياد بدين مسائل خونه و حرفاتون و نگن،ازشون سؤال ميكنن همه چي و نگن ،بهشون ياد بدين هركس ...

واي مامان بچه بوديم بهمون ياد داده بود هركي هرچي پرسيد بگيم نميدونم!يعني طرف كفري ميشد و منو خواهرام فقط ميگفتيم نميدونيم😅

من كه كلا واسه لباس از همسرم پول نميگيرم و جالبه خانواده اش هم ميدونن ها اما هر وقت ميزيم خونه شون يه لباس جديد هم خودم هم پسرم ميپوشيم يه جوري نگاه ميكنن انگار پسر اونا خريده😁😁😡

ومن باور دارم خدايي هست كه هميشه در همين نزديكيست
اینجا حق با مادرشوهرتونه،اگه با دعوت باید بریم پس شوهرامونم تا خونه مامانمون دعوت نشدن نباید بیان

آره دیگه ازاول عادتش همین بوده به خاطر همین همه ی بچه ها هم عادت کردیم دیگه منتظرزنگ و دعوتش نمیشیم خودمون میریم!

2738
من از اینجا یاد گرفتم بی دعوت نرم خونشون اما الان درست از اول اردیبهشت تا الان کهاخرهای مهره  ...

عزیزم من با این حرکت مخالفم مدام نرو ولی منتظر دعوت هم نباش مگه خونه ی مادر خودت با دعوت میری؟همسرتم حق اینو داره ک با خانوادش در ارتباط باشه و اینم هست ک شمام دقیقا ۶ ماهه اونارو دعوت نکردی و شاید مثل شما فکر میکنن

واسه ی خوشبختیه من و همسرم صلوات بفرسین لطفا😍😘

با کار کردن کسی نمیمره و ازتون کم نمیشه،تا وقتی ک میتونین کمک کنین وقتیم نتونستین شک نکنین درکتون میکنن فک کنین خونه مادرتون،و وقتی شما احترام بذارین شک نکنین صد برابر احترام میبینین و بلعکس

2706