2737
2739
عنوان

قالیشویی

2058 بازدید | 40 پست

سلام دوستان کسی بوده که فرشاشو داده باشه قالیشویی محتشم کاشان (تهران)؟ تجربه ای دارین؟ کارشون تمیز هست؟؟

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !
سلام منکه فرشامو دادم قالیشویی زعفرانیه هم کارشون عالی بود هم قیمتاشون مناسب بود اینم شمارش ۲۲۶۰۵۰۳۷

مرسی عزیزم. قبلا فرشامو دادم حریر تهران وااقعا کارشون عالی بود ولی این قالیشویی محتشم ۲۰ درصد تخفیف پاییزه داشت گفتم اینبار بدم به این قالیشویی که پشیمون شدم و دادم همون حریر تهران.

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

قالیشویی ونک بهترینه.👌👌

من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش فرشای ماشینی و دستبافت گرون قیمتی رو برای شستشو و ترمیم ریشه دادم قالیشویی ونک دیروز برام اوردن خیلی عاااالی شده فرشام من که واقعا راضیم به دوستان اینجا رو پیشنهاد میکنم شمارشو ۱۱۸ داره بازم براتون میذارم.۸۸۶۴۲۲۱۲

۲۲۹۰۲۵۴۵

۴۴۲۱۵۷۴۹

ممنون که قالیشویی اندرزگوو را معرفی کردید منم فرشهای دستی وماشینی رابهشون دادم امروز برام اوردن ازشستشوی تمیز وتحویل به موقه واقعا راضیم وازهمه مهمتر بسیار منصف کاملامعقول وبدون هرگونه هزینه تراشی غیر واقعی که اکثر ارایه دهندگان انجام میدن من که دیکه مشتریشون شدم به همه هم پیشنهاد میکنم یک بار هم که شده امتحان کنن کارشون خیلی عاااااای اینم تلفونش   77091702                                                                                                                                              22291775

سلام.

من قالیشویی زعفرانیه رو معرفی میکنم.

هفته پیش قالیهای دستبافت و ماشینی دادم زعفرانیه برای شستشو و لکه برداری هم قیمتاشون هم کارشون عالی بود

همه جای تهران سرویس داره .تلفنشو میذارم.۲۲۰۵۶۳۳۷

۸۸۳۷۰۸۶۳

۷۷۹۰۱۷۸۶