2733
2734
عنوان

قالیشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 40 پست

راست میگه. من هم به شدت ناراضی ام. اول اینکه تعرفه هاش شفاف نبود، یعنی پشت تلفن متری قیمت میدهد ولی بعد که می آید، قالیچه ها رو با قیمت غیر متری حساب میکنه که گران تر در می آید. بعد گفتیم اون دو تا قالیچه رو حذف کن که نکرد. پول کیسه کردن رو هم متری میگیره، ولی قالیچه های من رو تو یک لول داد که باعث شده چسب زیر یکی به دیگری سرایت کنه و خلاصه افتضاح بشه. فرش های بزرگ تر رو هم شکانده، یعنی تاخورده ناجور و موج افتاده. به هیچ وجه حتی مفت هم آدم نباید فرش اش رو به چنین جایی بده. تازه تلفن می زنی هم زیر بار نمیره.

عکس هم گذاشتم از فاکتورم  و نتیجه کار رو هم ببینید.

کیفیت کار قالیشویی محتشم کاشان به هیچ وجه جالب نیست. بعد از اعتراض قرار شد پول خرابکاری دو تا پادری رو بدهند، که اون رو هم ندادند.

لطفاً اگر پول، وقت، اعصاب و فرش تون رو دوست دارید، به هیچ وجه به چنین جایی ندهید. به هر قالیشویی دیگر هم میدهید، بعد از تحویل گرفتن حتماً اول فرش ها رو باز کنید و چک کنید، بعد کارت بکشیدید. وگرنه بعد از کارت کشیدن زیر بار نخواهند رفت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارشون افتضااااحه.... فرش منو رنگ داده و پاره کرده تحویل دادن... با بی ادبی و داد و هوار پولو کامل گرفتن... آقای زاهدی نامی بود پای تلفن که اصلا گردن نمیگرفت پارگیو... واقعا یه عده آدم کلاهبردارن... من ازشون شکایت کردم امیدوارم هیچکس اشتباه منو تکرار نکنه و بهشون اعتماد نکنه واقعا بی مسئولیت و بی شخصیتن

2731

قالیشویی محتشم کاشان افتضاحههههههههه

من ازشون شکایت کردم به اتحادیه و فهمیدم خیلی پرونده شکایت دارن اونجا... فرش منو پاره تحویل دادن

قیمت بالا گرفتن در حالی که پای تلفن قیمت دیگه ای داده بودن

قالیچه های دستبافت من در حالی که رنگاش قاطی شده بود پس دادن و گفتن از اول اینجوری بوده در حالی که من از قبل شست و شوی فالیچهام عکس داشتم بازم گردن نگرفتن....

اون آقای زاهدی و خانم بابای یه عده آدم فوق العاده بی فرهنگ و مسئولیتن....

واقعا کلاهبردار# هستن این قالیشویی محتشم کاشان

براشون متاسفم

خواهش میکنم شما بهشون اعتماد نکنید

به توصیه یکی از اقوام  چند ساله فرشامو میدم   قالیشویی زعفرانیه 

کارشون خیلی خوبه فرشا خیییییلی تمیز میشه 🥰 و آسیبی نمیبینه 

تلفن تماس هاشونم میزارم اگه کسی نیاز داشت ۲۲۶۰۵۰۳۷ 

۴۴۰۲۳۴۷۱

قالیشویی زعفرانیه عاااااالیه 😍😍👌👌هفته پیش دستبافت دادم  بعد ماشینی هامو دادم امروز آوردن بی اغراق بگم خیلی خیلی کارشون تمیز و بی نقصه قیمتاشونم خوبه شمارشو میذارم.

۲۲۱۷۴۸۸۲

2738

قالیشویی محتشم اینقدر بی تربیت وگستاخن 

بلد نیستن جواب مشتری رو بدن .فقط قطع کردن رو یاد گرفتن 

ان شالله خدا حوابشونو بده 

فرش رو پاره کرده تو وانت اورده بالا میگه فرش پاره بود 

صنف شکایتشونو کردم 

تخته کنن در این قالیشویی محتشم کاشان رو 

قالیشویی محتشم اینقدر بی تربیت وگستاخن  بلد نیستن جواب مشتری رو بدن .فقط قطع کردن رو یاد گرفتن ...

اره کلا گستاخن برا من تحویل دادنیفاکتور را داد بعد پر رو پر رو گفت انعام کارگر هم بده همه انعام میدن دم دیده همون انعام رو هم رو پول فاکتور کارت کشید نمیدونم به کارگر دادن یا نه بعد که باز کردم دیدم قالیچه پاره شده زنگ زدم اوند پیگیری کردم اومد بعد رفو خیلی بد رفو کرده انگار کوک شل خیاطی بعد اون دیگه تو حمام کوچکم شستم بهتر از اعصاب خورده والا

ازقالیشویی دارآباد خیلی راضیم کارش بسیار تمیزه❤️😍😍👍👍👍💛💛💚💚💚💚💚💚💚💜💜💜💜

با کلی تحقیق و بررسی بالاخره فرشهای دستبافت سپردم کارخانه قالیشویی دارآباد برام شستن و ریشه فرشام که خراب شده بود رو برام درست کردن خیلی استرس داشتم فرشام تمیز و سلامت برگرده خداروشکر هم به موقع برام بردن و آوردن هم کاربسیارتمیز و بدون هیچ ایرادی تحویلم دادن قیمتاشونم از جاهای دیگه خیلی مناسبتره ۰وظیفه دونستم منم نظرمو به اشتراک بذارم خوبیش اینه چون کارخونست همه جا تهران شعبه داره شماره تلفن دفتر مرکزیشو دارم میذارم 

۲۶۱۰۰۸۸۶

۲۲۹۸۹۶۵۳