2737
2734
عنوان

قالیشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 40 پست

قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه.

من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون راضی هستیم هر کدوم از دوستام و فامیلامو معرفی کردم اونا هم راضی بودند چند تا از شماره هاشو میذارم.همه جای تهران شعبه داره.۸۸۸۶۶۱۴۹

۴۴۸۴۷۵۱۱    

۲۲۴۰۴۵۹۶

۷۷۵۴۶۷۴۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قالیشویی ابرنگ رو پیشنهاد میکنم.

چند وقت پیش دوستم معریفیشون کرد منم فرشهای دستبافت و ماشینیمو برای شستشو و خدمات ترمیم شیرازه و ریشه دادم بهشون .خیلی راضیم از کارشون .به نظر من آبرنگ یکی از بهترینهاست .شمارش تو سایتش هست بازم شمارشو میذارم.۲۲۴۰۴۵۹۶       ۴۴۶۲۰۱۵۶

قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه. من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون را ...

منم فرشامو دادم به قالیشویی آبرنگ خیلی خیلی تمیز شده فرشام .من چون بچه هام کوچیکن هر ۶ ماهی فرشامو میشورم با خیلی از قالیشویی ها کار کردم ولی هیچ کدومشون  کیفیت کار آبرنگ و ندارن .شمارشو میذارم.

۴۴۸۴۷۵۱۱    

۸۸۸۶۶۱۴۹

۲۲۴۰۴۵۹۶

2731

عزیزم قالیشویی زعفرانیه از همه لحاظ عالیه .  چند تا هم شعبه داره من شعبه غربشونو زنگ میزنم . واسه مشتری هاشون وقت میزارن و کیفیت شستشوی بالایی دارن . فرشای من بعداز شستن براقیت خاصی پیدا کرده اینم شماره هاشه ۸۸۳۷۰۸۶۳ _۷۷۹۰۱۷۸۶_۲۲۶۰۵۰۳۷

قالیشویی اندرزگوواقعامحشره

منم به سفارش شماکاربران نی نی سایت فرشهای خودموومادرموبه اندرزگو دادم همان طورکه تعریف کرده بودیدواقعاکیفیت کارشون خیلی عالیه فرشام برق میزنه منم راضیم وازهمه مهمتربسیارمنصف وخوش برخورد هستنددلم نیومدمعرفیشون نکنم اینم شمارشون22977030

عزیزم قالیشویی زعفرانیه از همه لحاظ عالیه .  چند تا هم شعبه داره من شعبه غربشونو زنگ میزنم . وا ...

مرسی از پیشنهادت منم با قالیشویی زعفرانیه 👉 تماس گرفتم و قالیچه های ابریشمی و ماشینی خودمو دادم واسه شستشو کاروشون خیلی خوبه ، فرشام خیلی عالی شده و نه رنگ داده و نه اسیبی دیده
سرعت پاسخ دهیشون بالاس چون بعد از اینکه تماس گرفتم کمتر از نیم ساعت سرویسشون رسید، مساله مهمتر اینکه کیفیت شوستشوی بالایی هم داشت شماره هاشونم میزارم 🙏👌👍😊
22174882
88370863
77901786

ممنون بابت معرفی قالیشویی زعفرانیه 😍🤗🤩

قالیشویی زعفرانیه هفته گذشته برای بردن فرشهای دستباف اومدن و خودشون تمام فرشها رو جمع اوری کرده و بردن. اشکالات دیگری هم یکی از فرشها داش که باید رفو می شد که پیشنهاد دادند ما هم چون نیاز بود قبول کردیم. ۴ روز بعد فرشها را اودن و از تمیزی مثل گل⚘ شده بودند خدایی کارشون حرف نداره
مرسی از قالیشویی زعفرانیه 😘💃💃
اینم شماره های روی فاکتورشون

22605037
88370863
7790178۶

2740

قالیشویی_زعفرانیه#   بهترینه توی غرب تهران

طبق نظرات دوستان که گفته بودن قالیشویی زعفرانیه کارش خیلی خوبه من تماس گرفتم و فراشامو بردن و امروز اوردن   خدا خیرشون بده واقعا تمیز شده . یکی از فرش های دستباف هم رنگ برداری کردن و فرش های ترک هم لکه برداری میخواست انجام دادن خیلی عاااالی شده واقعا دستشون درد نکنه کیفیتشون کم نظیره اینم شمارش ۸۸۳۷۰۸۶۳ و ۲۲۶۰۵۰۳۷

قالیشویی ونک خیلی کارش تمیزه

ممنونم از دوستانی که با به اشتراک گذاشتن نظراتشون قالیشویی ونک رو معرفی و پیشنهاد کردند.

منم با توجه به نظراته خوبی که از قالیشویی ونک دیدم فرشهای خونه خودمو که ابریشمی بودند و فرشهای خونه مادرم و که دستبافت کاشان و تبریز بود و احتیاج به ریشه بافی و لکه بری بود دادم قالیشویی ونک امروز برام اوردن خیلی خیلی تمیز شده خدمات ریشه بافی و لکه بریشونم خیلی عالیه من و مادرم که خیلی راضی هستیم .

در ضمن همه جای تهران شعبه داره.

منم به دیگر دوستان اینجا رو توصیه میکنم شماره تماس کارت اشتراکمو میذارم براتون.۸۸۶۴۲۲۱۲       ۴۴۲۲۵۷۴۹

۷۷۹۰۵۸۶۳

سلام من قالیشویی ونک رو  با توجه به نظرات دوستان انتخاب کردم البته من برج اسفند توی شلوغی کار فرشای دستبافت و ماشینی ابریشمی بهشون دادم و واقعا استرس فرشامو داشتم چون بار اولی بود که شسته میشد بعد از ۳ روز فرشامو تحویل دادن خداییش فرشامو که باز کردن از تمیزی برق میزد تمام لکه هاشون پاک شده بود .کیفیت شستشو و سلامت فرشام خیلی خیلی برای من و همسرم مهم بود که خوشبختانه راضی هستیم .

شماره تلفونشو براتون می ذارم.خوبیش اینه همه جا شعبه و سرویس داره .۸۸۶۴۲۲۱۲       ۴۴۲۱۵۷۴۹

محتشم کاشان کارش افتضاحه من دادم  تمیز نشسته قالیچه رو هم پاره کرده تازه عیدی هم گرفت مثل چی پشیمونم از انتخابم همین امروز اورده دستم به جایی بند نیس از حرصم اومدم نی نی سایت تاپیکهای اینا رو پیدا میکنم که به همه بگم به این بی نسیولیت ها قالیچه ندین